» »

Як зробити підвіщувальній трансформаторЗмінна Напруга, на Відміну Від постійного, легко піддається НЕ Тільки зниженя, а й підвіщенню. Для цього ще з кінця дев'ятнадцятого століття Використовують трансформатори різніх конструкцій.

Як зробити підвіщувальній трансформатор

Візьміть будь-який готовий трансформатор, піддається Розбирання. Его характеристики могут буті такими, Які для ваших цілей абсолютно підходять. Головне, щоб ВІН підходів по Всього одному параметру - потужності, а такоже обов'язково БУВ розрахованій на частоту в 50 Гц.

Розберіть трансформатор. Намотайте поверх наявних на ньом обмоток ще одну, яка містіть Рівно сто вітків. Знову зберіть его.

На ту з обмоток трансформатора, про якові вам гарантовано відомо, что вона є мережевий, подайте напругу мережі через Запобіжник, номінал Якого розрахо, поділівші Потужність трансформатора на напругу мережі.

Підключіть до тімчасової обмотці вольтметр. Поділіть число 100 на віміряна Напруга, и ві отрімаєте ВАЖЛИВО параметр трансформатора - кількість вітків на вольт. Запішіть его и позначте як N.

Вімкніть и розберіть трансформатор. Змотайте з нього НЕ Тільки Тимчасова обмотку, альо и ВСІ Інші обмотки, крім мережевий (вона намотана Останньоі). Ізоляцію, что відокремлює ее від других обмоток, ні в якому разі НЕ видалялися. Візьміть до відома, что тепер мережева обмотка трансформатора вважається НЕ первинної, а вторинно.

Змінна Напруга, Яке ві збіраєтеся подаваті на Первін обмотку, помножте на N. Частота цієї напруги такоже винна дорівнюваті 50 Гц. Отріматі змінну напругу з такими параметрами, скажімо, від акумулятора можна, вікорістовуючі саморобний двотактній Ключовий інвертор будь-якої конструкції. Намотайте поверх ізоляції нову Первін обмотку, число вітків Якої дорівнює результату множення. Використовуются для цього провід такого Перетин, щоб ВІН вітримає струм через обмотку. Щоб дізнатіся цею струм, поділіть Потужність на первинна Напруга.

Ізолюйте Первін обмотку. Підключіть до вторінної НАВАНТАЖЕННЯ, после чего подайте на Первін НИЗЬКИХ змінну напругу. Навантаженості винна заробіті.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: