» »

Як з'єднати антенний кабельАнтенний кабель призначеня для Підключення перебуває поза приміщення антени до точки доступу, розташованої в пріміщенні. Антенний кабель дозволяє поліпшіті Якість сигналу. Для Підключення антенного кабелю рекомендується використовуват Спеціальний перехідник.

Як з'єднати антенний кабель

Антенний кабель погано гнеться, тому для правильної установки нужно гнучкий перехідник. У продаж є роз'єми для антенного кабелю діаметром 6 мм з Товсте центральної жітлової.

Для монтажу роз'єму не вимагається паяльних обладнання. Зніміть верхню ізоляцію на Довжину около 20 мм. Подрежьте Верхній куля ізоляції по колу. Намагайтеся при цьом НЕ пошкодіті металеву оплетку. Оплетку загорніть зовні кабелю, як Панчоха.

Зніміть внутрішню ізоляцію центральної жили. На загорнуту обплетенние помощью щіпців нагвінтіть втулку. Коаксіальній з'єднувальній роз'єм готовий. Нагвінтіть на нього антенний штекер. Для Підключення до антени декількох Приймальна прістроїв підключіть штекер до розгалужувачі и антенного підсілювача.

Нарощування антенного кабелю з метою его подовжений віробляється самє помощью пристрою роз'єму, звічайна скручування або пайка приведуть до погіршення робочих параметрів кабелю. Ще один вариант нарощування антенного кабелю - Використання СПЕЦІАЛЬНОГО гнучкого подовжувач. У зібраному вігляді подовжувач являє собою барабан з розміщенім на ньом Гнучкий антенно проводом, закритий пластмасової корпусом.

При корістуванні Жорсткий антенний кабель НЕ слід его згінаті або звертати витками - це может прізвесті до істотного погіршення якості сигналу.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: