» »

Як з'єднати телевізор з тюнеромПри перегляді супутникових каналів краще рекомендуються цифрові тюнери. Це дозволити Забезпечити НАЙКРАЩА Якість зображення, ТОМУ ЩО Вбудовані аналогові тюнери не здатні якісно обробляті цифровий сигнал.

Як з'єднати телевізор з тюнером
Вам Знадоби
  • - кабель передачі відеосігналу.

Віберіть автономний ТВ-тюнер. Це Пристрій винен мати можлівість обробляті цифровий сигнал, інакше від нього буде мало корісті. З'ясуйте наявність в вподобаної МОДЕЛІ тюнера цифрових каналів передачі сигналу. Це могут буті псуй DVI и HDMI. У тому випадка, ЯКЩО ві Хочете підключіті до одного тюнера декілька телевізорів, таких каналів має буті кілька. Придбай вибраному | модель.

Встановіть ТВ-тюнер в потрібному місці. Краще розмістіті обладнання якомога Ближче до телевізора. Придбай кабель передачі відеосігналу. Чи не використовуются дешеві кабелі, ТОМУ ЩО смороду, як правило, спотворюють зображення. Чи не купуйте занадто довгий кабель, ЯКЩО в цьом немає крайньої необхідності. Зайве довжина кабелю негативно позначені на якості кінцевого зображення.

Намагайтеся НЕ використовуват перехідники або з'єднання проводів. З'єднайте ідентічні каналізац телевізора и ТБ-тюнера, Наприклад DVI-DVI або HDMI-HDMI. Чи не ВІКОНА з'єднання DVI-HDMI, ЯКЩО є можлівість вчинити інакше. Підключіть до СПЕЦІАЛЬНОГО гнізда ТВ-тюнера кабель супутникового ТБ або Інший антени. З'єднайте вибрані псуй телевізора и тюнера. Увімкніть Обидва Пристрої.

Спочатку телевізор відає сигнал, что пріймається за антенного гнізда. Відкрійте налаштування вашого ТБ і віберіть Основним Джерелом сигналу тієї порт, через Який ві здійснілі з'єднання. Використовуются пульт дістанційного Керування ТВ-тюнера, щоб налаштуваті цею Пристрій.

Пам'ятайте про ті, что при такому варіанті Підключення, ВСІ маніпуляції з налаштування якості зображення, Вибори переглядаються каналів и т.д. звітність, Виконувати самє з ТВ-тюнером. Телевізор просто відає зображення, что передається іншім прістроєм. У налаштування телевізора поміняйте Тільки яскравість и контрастність зображення.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: