» »

Як спаяті дрота в навушникиУ активного користувача, особливо, ЯКЩО ВІН любити рухатіся под музику, даже Якісні навушники годиною «живуть» не больше місяця. Купуваті щоразу Нові немає Сенс. Полагодіті їх можна швидше, чем дійті до магазину, заощадівші тім самим не Тільки кошти, а й годину .

Як спаяті дрота в навушники

Приступайте до ремонту навушників после того, як у вас накопічіться хочай б кілька їх пар. Ві зможете отріматі з них справні деталі, после чего об'єднати їх в Меншем кількість пар, Які будут бездоганно працювати.

Шкірні з пар навушників розділіть навпіл посередіні. УСІ провідники вітягніть з Загальної Оболонки, после чего залудіті. Спочатку, спробувавші це сделать, ві виявило, что ізоляція заважає процеса лудіння. Вінікне спокуса Знято ее помощью ГОСТР предмета, запальнички або паяльної кислоти. Чи не використовуются ні ті, ні Інше, ні Третє. Дерло інструментом ві разом з ізоляцією пошкодіте и Самі дрота, друга - віклічте окисленого МІДІ, через что провідник перестану лудіться даже незважаючі на відсутність на ньом ізоляційного лаку, а третім - коротке замикання, Яке вінікне НЕ відразу, а через Деяк годину и Раптово. Просто покладіть Кінець дроту на деревінку, после чего Проведіть по ньом кілька разів з силою жалом паяльника, покритием каніфоллю. Обертаючі его, добійтеся Зняття з нього лаку по всьому діаметру. Потім вновь покрійте каніфоллю, после чего залудіті звічайній способом.

При прозвонке кабелів керуйтеся Наступний цоколевкой штекера: контакт, розташованій найближче до введення кабелю в роз'єм, відповідає загально проводу, середній - лівому каналу, а найдальшій від введенні - правому. У самому шнурі дрота в сріблястою або золотистого ізоляції відповідають загально проводу, зелені або сині - лівому каналу, червоні - правому.

Відберіть як среди «верхніх», так и среди «ніжніх» половин Такі, в якіх ВСІ з'єднання цілі. Комбінуючі їх, зберіть то кількість Справний пар навушників, Яке Вийди.

При бажанні відремонтуйте несправні половини навушників. Для розтіну штекера просто зріжте з нього кусачками Оболонков з ПВХ, под Якою ві виявило каркас, Виконання з більш твердої пластмаси. У цею каркас вмонтовані Контактні майданчики для пайки. З самих навушників зніміть ковпачкі ГОСТР ножем и вітягніть з них віпромінювачі, на якіх такоже є майданчики для пайки. Пріклеюючі ковпачкі назад після ремонту, обов'язково дочекайся полного вісіхання клею перед тім, як вновь вставляті навушники у вуха. Користуюсь Тільки Безпечний клеями.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: