» »

Як дізнатіся ліцензійний диск чи ніУ Нашій Країні рівень продажів контрафактних дисків ставити прежде шістдесят відсотків від Усього ОБСЯГИ. Це означає, что в шістдесяті випадка Зі ста ві можете прідбаті диск не просто поганого, а Дуже поганої якості. У тієї ж годину існують нехітрі Прийоми, за помощью якіх можна відрізніті ліцензійний оптичний носій від его поганої піратської копії.

Як дізнатіся ліцензійний диск чи ні

Зверніть уваг на упаковку. ЛІЦЕНЗІЙНІ диски зазвічай упаковані або в прозорі бокси R5, зупинено в целофан, або в пластикові бокси, як правило, сірого кольору з двох-або тріпелюстковімі Тримач. Піратські компакт-диски зазвічай упаковані в коробки чорного кольору, и забезпечені смороду четірехлепестковім держателем. На упаковці обов'язково має буті голографічна наклейка.

Потрясіть коробку з диском. Вона не винних гріміті, тім больше розсіпатіся, что часто Трапляється з контрафактну продукцією. Такоже подівіться на цілісність упаковки. Если вона порушена, можлива заміна оригінального диска на підробку.

Тепер подівіться на поліграфію. На обкладінці ліцензійного диска вся інформація виклади Преса мовою або англійською. На піратської копії частина тексту может буті Преса мовою, частина - англійською. Зображення повінні буті чіткімі (на підробках смороду часто розпліваються). Кольори на орігіналі набагато яскравіше, ніж На копії.

Подівіться, что входити в комплект до диску. Оригінал, як правило, супроводжується ліцензійною угідь виробника, піратська копія ліцензії НЕ містіть.

Відкрійте бокс та оцініть Якість самого диска. На поверхні контрафактного носія часто можна Побачити розвод. Смороду з'являються через нерівномірне Нанесення алюмінієвого кулі и бувають причиною поганої якості зображення.

На внутрішньому ободі диска прочитайте напис. Перевірте, чи є ВІН орігінальнім. Це можна перевіріті на будь-якому сайті | Статистика антіпіратськіх структур по їх базі Даних.

Зверніть уваг на меню диска. Тільки в піратському диску меню может буті статичним. Відсутність меню такоже вказує на нелегальність ПРОДУКЦІЇ.

Подівіться, чі є ДОПОВНЕННЯ до ОСНОВНОЇ ІНФОРМАЦІЇ. ЛІЦЕНЗІЙНІ оптичні носії, як правило, мают Додатковий інформацію, Наприклад, новинки кінопрокату. Всі ДОПОВНЕННЯ повінні буті Преса мовою.

І Останнє, купуйте диски в спеціалізованіх магазинах. Если ві купуєте Дуже дешеві компакт-диски на прайси або в підземному переході, будьте впевнені, продукція не законна.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: