» »

Як поліпшіті телевізійну антенуЯкість зображення на екрані телевізора поклади від вікорістовуваної антени. Дотримуйтесь рекомендацій, Які допоможуть правильно вібрато підходящій для вас вариант цього пристрою.

Як поліпшіті телевізійну антену
Вам Знадоби
  • - антенний підсилювач и блок живлення для нього;
  • - Антену розгалужувач;
  • - антенний кабель на 75 Ом;
  • - омметр;
  • - паяльник і матеріали для пайки;
  • - матеріали для герметізації відчинять в стіні.
  • - антенні роз'єми;
  • - антени різніх конструкцій.

Если ваш будинок обладнання Колективне прістроєм прийому радіохвіль, відмовтеся від Використання кімнатної антени. Підведіть сигнал від колектівної антени до ваших телевізійніх пріймачів помощью розгалуджувача КРАБ (кабельний Розгалужувач Абонентський побутовий).

Если Неможливо використовуват Колективне антену, перевірте відповідність частотних діапазонів кімнатної антени и телевізійніх каналів, Які вона призначила прійматі. Чи не намагайтеся отріматі якісне зображення дециметрового каналу помощью антени прийому метрових хвилях и навпаки.

Підберіть досліднім путем РОБОЧЕГО Довжину телескопічної антени. Пам'ятайте, что для високочастотні каналів НЕ Варто вісуваті все Коліна цього пристрою прийому радіохвіль. Погіршіті прийом телевізійного сигналу здатн як недостатня, так и надмірна довжина антени.

Для Підключення антени до телевізора використовуются Спеціальний подовжувач. Знайдіть у кімнаті положення, что Забезпечує найкращий прийом сигналу. Если с помощью кімнатної антени не вдається отріматі чітку телевізійну картинку, використовуются зовнішню.

Встановіть ее на стіні будинку, что находится навпроти телецентру, Захістіть Пристрій и місце Введення кабелю в приміщення від атмосферних опадів. У приватному будинку закріпіть зовнішню антену на даху, альо Тільки в тому випадка, ЯКЩО ваше житло розташоване в зоні Дії громовідводу.

Если ві прожіваєте в зоні невпевненого прийому ТВ-сигналу, Придбай антену з підсілювачем. Закріпіть плату на двох вхідніх в комплект Гвинт и підключіть до неї коаксіальній кабель. З протилежних боці підключіть Спеціальний штекер, через Який подається Напруга живлення для підсілювача и блокується его потраплянню в телевізор. Штекер и блок живлення СУПРОВОДЖУВАЛЬНИХ підсілювача.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: