» »

Як Керувати веб-камероюВеб-камера є прістроєм для Здійснення відеозв'язку на комп'ютері через інтернет. Для правильного Функціонування пристрою звітність, провести его попередня настройку. Це можна сделать як помощью системних налаштування Windows, так и через спеціалізоване програмне забезпечення.

Як Керувати веб-камерою

При встановлення камери на комп'ютер з операційною системою Windows 7 або Windows 8 проводитися ее автоматична ідентіфікація в Системі, тоб установка драйверів. Если система успішно Визначи модель вашого пристрою, ВСІ Потрібні драйвери будут автоматично встановлені и вам не буде нужно завантажуваті додаткові пакети, а тому ві відразу зможете перейти до процедури налаштування зображення.

Если камера НЕ Визначи в Системі, вам буде нужно додатково Встановити драйвера пристрою. Встановіть диск з програмним забезпеченням, Який йшов в комплекті з камерою, в прівід комп'ютера и дочекайся его визначення. После цього від'єднайте та заново включите новий девайс. Система автоматично знайде Потрібні драйвери и зробім установку необхідніх файлів. После цього ві можете перезавантажіті комп'ютер для! Застосування змін.

Більшість Користувачів відеозв'язку в інтернеті часто Використовують програму Skype, яка є надійнім засобой Здійснення відеодзвінків. Для налаштування веб-камери в цьом Додатках скорістайтеся пунктом меню «інструменти» - «налаштування» у вікні програми. Перейдіть в Розділ "налаштування відео», де ві побачим зразок трансльованого з камери зображення. Поставте галочку напроти потрібніх пунктів и натісніть «Зберегти» для! Застосування змін.

Если ві збіраєтеся використовуват камери не Тільки для Здійснення відеодзвінків, а й для фотографування або включення трансляції в браузері, скорістайтеся налаштування системи. Як правило, разом з драйвером камери встановлюється додаток для управління налаштування девайса. Запустіть Цю програму через меню «Пуск» або про помощью ЯРЛИК на робочому столі и віберіть Розділ Налаштування. Відрегулюйте яскравість и чіткість зображення, а такоже Інші параметрами, представлені у вікні програми. После цього збережіть ВСІ зроблені Зміни. Налаштування камери в Системі завершена.

Програми для управління камерою могут мати назви, что збігаються з назв виробника вашого пристрою. Если програму для управління налаштування драйвера найти НЕ вдається, вручну встановіть Дану утіліту, скоріставшісь інсталятором з диска або скачайте Потрібний додаток з офіційного сайту виробника пристрою.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: