» »

Як посіліті гучність навушниківНайбільш безпечним Навушники є накладні або моніторні. Если Говорити про технічні характеристики, то найбільше впліває на гучність звуку чутлівість. Альо мают значення І Такі показатели, як Потужність и Опір.

Як посіліті гучність навушників
Вам Знадоби
  • - характеристики навушників;
  • - будь аудіоредактор;
  • - драйвер;
  • - портативний підсилювач для навушників.

Уточніть Параметри навушників: Потужність, чутлівість и Опір. Більш потужні - Це не всегда більш Гучні. Гучність звучання безпосередно візначає чутлівість навушників, яка винна буті не менше 100 дБ. Інакше вінікнуть складнощі при работе на портативних прилаштувати. Врахуй, что Опір и Потужність - величина обернено пропорційні. Стандартні навушники розраховані на 32 Ома, а Пристрої з опором в 16 Ом мают підвіщену акустичну Потужність. А означати, звучати голосніше. Если вісокоомні навушники підключіті до портативного плеєра, то звук буде Ледь помітній. Їхнє призначення - стаціонарна Hi-Fi и Hi-End техніка.

Перевірте внутрішні налаштування гучності на Вашому аудіоплеєрі. Переведіть показатели еквалайзера на максимум. Врахуй, что при цьом может збільшітіся и шум. Если є регулятор на шнурі навушників, подівіться, в якому ВІН знаходится положенні. Виставте его на максимум.

Переінсталюйте драйвера, ЯКЩО смороду передбачаються для вашого відтворюючого пристрою. Як правило, це робиться на комп'ютерах. Перевірте налаштування гучності, існуючі в панелі управління. Посуньте ВСІ важеля вгору - на максимальний рівень.

Перевірте навушники з іншімі Джерелами звуку. Можливо, проблеми кріються не в них, а в тому, что звучить.

Використовуются аудіоредактор для Поліпшення якості звучання файлів. Для Збільшення гучності підходять даже найпростіші програми, Наприклад, Free MP3 Cutter and Editor, mp3DirectCut, Music Editor Free. Альо будьте уважні! Деякі редактори могут збільшити гучність Тільки за рахунок лімітування уровня сигналом и звуження его дінамічного діапазону. А це позначається на якості отриманий звуку.

Купуйте портативний підсилювач для навушників. Є Багато Видів подібніх прістроїв, призначеня для Збільшення потужності та якості звуку. Правда, цею вариант НЕ можна назваті Економні. Розкід ЦІН ПОЧИНАЄТЬСЯ з 1500 руб. и Вище.

Підберіть Інші навушники. Сприйняттів гучності поклади від типу конструкції, способу передачі звуку и акустично оформлення навушників. Пріміряйте и перевірте на Собі вставні («Вкладиші»), вакуумні («затічкі»), накладні (моніторні), провідні та безпровідні, Відкриті або закріті. Наприклад, у відкритих Навушники погіршується чутність при високій Рівні зовнішнього шуму.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: