» »

Як Встановити автомобільний навігаторУ Данії годину автомобільний навігатор є Вкрай корисностей приладнати для шкірного автолюбителя. Складність установки апарату поклади від конкретної марки системи, а такоже ее типу. Щоб Встановити Пристрій без проблем, слід скористати Деяк Просто порадує.

Як Встановити автомобільний навігатор
Вам Знадоби
  • Навігаційна система, викрутка, дриль.

Подумайте, Який вид навігаційної системи ві Хочете Встановити. Існують три основні види: Ручні, портативні и вбудовувані системи. Ручні та портативні системи є найлегшим в установці, альо вбудована система зазвічай предлагает Більшу кількість параметрів. Придбай систему, відповідну автомобілю и вашим потребам.

Переконайся, что на панелі для установки навігаційної системи Достатньо місця. Потрібно подбаті про ті, щоб НЕ блокувати при установці будь-які Інші показатели або прилади, вентиляційні відчини и подушки безпеки.

Зробіть необхідні замірі згідно параметрам и розмірам прідбаної системи. Если нужно, просвердліте відчини для кріплення пристрою в панелі.

Встановіть навігаційну систему на тій частіні пріладової панелі, что ві звертаючись. Прикрутите ее помощью шурупів, Які зазвічай входять в набір. Подбайте про ті, щоб Пристрій сіділо на місці міцно, альо в тій же година его можна Було б Знято и замініті без зайвої суєті.

Переконайся, что система підключена до всіх контактів. Деякі системи Працюють від акумулятора и в цьом випадка немає ніякої необхідності підключаті їх до бортового комп'ютера, в тій годину як Інші Працюють Тільки при включеному запаленні и вімагають необхідної Підведення.

Увімкніть систему. Переконайся, что все функціонує належноє чином. Налаштуйте необхідні Параметри прив'язки системи навігації до вашої місцевості.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: