» »

Як Встановити маршрутизатор asusЩоб создать домашню ятір з доступом в інтернет, рекомендуються використовуват маршрутизатор. Це Пристрій дозволити однозначно спростіті процедуру создания та налаштування мережі.

Як Встановити маршрутизатор asus
Вам Знадоби
  • - мережеві кабелі.

Спочатку віберіть тип маршрутизатора. Если ві вікорістовуєте ноутбуки, то найрозумніше прідбаті обладнання, что підтрімує роботу з МЕРЕЖА Wi-Fi. Це дозволити підключаті ноутбуки до домашньої мережі та інтернету, що не вікорістовуючі при цьом мережеві кабелі.

Встановіть Wi-Fi маршрутизатор в потрібному місці. Краще розмістіті его в центральній частіні квартири або будинку, щоб Забезпечити високий рівень сигналу у всех пріміщеннях. Підключіть обладнання до мережі змінного Струму. Тепер з'єднайте з одним з портів Ethernet Wi-Fi маршрутизатора мережевий кабель. Інший его Кінець підключіть до мережевої карти ноутбука або комп'ютера.

Увімкніть Wi-Fi маршрутизатор и Пристрій, поєднане з ним. Тепер відкрійте інтернет-браузер и введіть у поле url-адреса / / 192.168.1.1 (для прістроїв ФІРМИ ASUS). После натіскання клавіші Enter відкріється web-інтерфейс Мережева пристрою.

Перейдіть до меню WAN для налаштування доступу до інтернету. Заповніть Потрібні поля цього пункту, Спираючись на Рекомендації провайдера. Зазвічай настройку меню WAN віробляють аналогічно налаштуванні прямого Підключення до інтернету. Обов'язково включіть Такі Функції: DHCP, NAT, Firewall.

Натісніть кнопку Save (Зберегти) для! Застосування параметрів меню WAN. Відкрійте меню Wi-Fi. Виконано налаштування власної точки доступу. Задайте ее имя и пароль, Який буде нужно ввести для Отримання доступу до бездротової мережі. Віберіть тип безпеки. Використовуются тієї параметр, з яким зможуть працювати Ваші ноутбуки. Збережіть налаштування Wi-Fi маршрутизатора. Перезавантажте це мережеве обладнання.

Тепер з'єднайте стаціонарні комп'ютери з LAN-портами маршрутизатора. Для цього використову мережеві кабелі. Ноутбуки и смартфони підключіть до Wi-Fi мережі. Переконайся в тому, что ВСІ Пристрої отримай доступ в інтернет. Перевірте можлівість Підключення комп'ютерів один до одного всередіні мережі.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: