» »

Як Встановити мікрофон з НавушникиТака дія як Підключення мікрофона з Навушники до персонального комп'ютера НЕ позику у вас Багато годині, тут все й достатньо просто. Підключення та налаштування прістроїв віднімуть у вас не больше двох хвилин.

Як Встановити мікрофон з Навушники
Вам Знадоби
  • ПК, мікрофон з Навушники.

Оснащені мікрофоном навушники СЬОГОДНІ могут буті представлені в двох варіаціях: з підключенням помощью шнура, з підключенням через канал Bluetooth. Варто відзначіті, что будь-яких відмінностей в якості звукопередачи МОДЕЛІ НЕ мают, вся різніця Полягає позбав в способі Підключення прістроїв до ПК.

Підключення до ПК навушників з мікрофоном через шнур. Если ві звернете уваг, то на кінці шнура ві побачим два різнокольоровіх штекера - рожевий та зелений. Коженая з кольорів відповідає конкретному пристрою: зелений штекер - навушники, рожевий - мікрофон. На задній панелі комп'ютера ві такоже зможете найти два аналогічніх входу, Виконання в тій же кольоровій гамі, что й штекера навушників. Щоб підключіті Пристрій, вам й достатньо просто Вставити штекера у відповідні їх Кольорах гнізда и в Який з'явився на робочому столі діалоговому вікні Задати Параметри шкірного з прістроїв. Щоб НЕ вінікло плутанини, підключайте КОЖЕН з штекерів окремо.

Підключення до ПК навушників з мікрофоном через канал Bluetooth. Купуючі подібні навушники, Переконайся в тому, что в комплектації до них іде Пристрій прийому, Яке буде підключатіся до ПК, а такоже диск з необхіднімі драйверами. Если в комплекті цього немає, значить, вас намагають обдуріті - Вимагай заміну пристрою. Если ж все гаразд, по приходу додому ві можете приступити до Підключення навушників. Вставте у прівід завантажувальну диск з драйверами и встановіть ВСІ необхідні Додатки. После цього підключіть приймач Bluetooth до комп'ютера І, дочекайся его автоматичного визначення, включіть Самі навушники.

Налаштування. Если в Навушники відсутній звук при відтворенні, а мікрофон НЕ здійснює передачу голосу, зайдіть в панель настройки звуку и задайте всім Повзунки максимальну гучність. Если Пристрій Не працює и после цього, це может означать Дві РЕЧІ - або ві купили шлюб, або на Вашому ПК відсутній необхідній драйвер звукової карти.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: