» »

Як Встановити Навітел на навігаторЯк поставити navitel. Навітел - це програмне забезпечення навігаційної системи, розроблення ЗАТ «ЦНТ» для Користувачів GPS-навігаторамі, комунікаторамі та ін мобільними прилаштувати. Програма містіть детальну карту России, передбачає детальне відображення в трівімірному вігляді автодоріг и магістралей, об'єктів інфраструктурі, предлагает Додатковий інформацію для найкращого орієнтування в Незнайома місці.

Як Встановити Навітел на навігатор

Зазвічай GPS-навігатори продаються з Вже Завантажени версіямі карт и програм навігацій. Прот Деяк автомобілістам потрібна установка Додатковий карт, Які НЕ містяться в даній Програмі. Такоже найчастіше власникам навігаторів прагнуть поєднаті на одному Пристрої кілька навігаційніх програм для зручності КОРИСТУВАННЯ.

Встановити Навітел на навігатор можна двома способами. Купуйте офіційну ліцензійну програму Навітел з картами и встановіть ее на навігатор, покроковий дотрімуючісь інструкції.

Скачайте карти Навітел на ваш комп'ютер. Підключіть навігатор або флешку з програмою навігації до комп'ютера через USB-кабель. Створіть в корені Пристрої з програмою окрему папку, Куди вам звітність, завантажити додаткові карти. Нічого НЕ міняйте в других папках, Нічого НЕ кладіть в них. Користуюсь Виключно новоствореної папкою.

У новій папці створіть ще одну папку под карту, якові ві Хочете Додати в програму. Перемістіть вікачані на комп'ютер карти Навітел в нову діректорію под карти. У Програмі навігатора віберіть пункт меню «Відкрити атлас" і створіть папку для нового атласу (зазвічай є значок Із папкою внизу або вгорі вікна). У вікні, вкажіть шлях до папки з новою картою, натісніть на неї и вкажіть команду «Створити атлас»

После Закінчення індексації натісніть кнопку з галочкою. Користуючися новою картою, просто Вибирайте ее в списку атласів.

Або скачайте на ваш комп'ютер карти Навітел з неофіційніх сайтів. Пам'ятайте, что встановлюючі їх на свое Навігаційний Пристрій, ві різікуєте НЕ Тільки якістю орієнтування, альо й комфортом пересування, самим навігатором, а такоже БЕЗПЕКА комп'ютера.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: