» »

Як Встановити сабвуфер самостійноЯк Встановити сабвуфер. Сабвуфером назівається Спеціальне аудіопрістр, Яке відає глибокий звук Дуже низьких частот. Їм в обов'язковому порядку комплектуються ВСІ домашні кінотеатри та потужні аудіосістемі. У простолюдді сабвуфер іноді назівають «басом», что Повністю відповідає его акустично характеристикам: Він відає звук Виключно басових частот.

Як Встановити сабвуфер самостійно

За законами акустики

Щоб Встановити сабвуфер правильно, звітність, знаті деякі основні закони акустики. Один з них свідчіть Наступний: нізькі частоти більш чітко звучати в тому випадка, ЯКЩО смороду поглінаються небудь поверхню. Тому сабвуфер будь-якої МОДЕЛІ бажано ставити на рівну и гладку площинах, на якій немає видимих ​​Перешкоди для звукових хвилях. При цьом басові частоти краще спріймаються в тому випадка, ЯКЩО Прокуратура: у Напрямки знизу вгору.

Встановити сабвуфер самостійно за кілька хвилин

Підключіті сабвуфер з Якім-небудь підсілювачем до фронтальної двухполосной акустічній Системі найпростіше через лінійній вхід. Щоб відрегулюваті звучання фронтальної и тілової систем, Найкраще користуватись лінійнім входом підсілювача, призначеня спеціально для сабвуфера.

При цьом ВЧ-Динаміки підключаються до діючіх ВЧ-фільтрам, а Третій І чверті каналізац - до активних ВЧ и НЧ-фільтрам. У свою черго безпосередно сабвуфер прієднується до НЧ-фільтру. Використовуват пасивні кросоверов НЕ рекомендується, однак вместо них можна застосуваті вбудований фільтр аудіосістемі.

Що потрібно знаті, щоб Встановити сабвуфер правильно?

Щоб Встановити сабвуфер самостійно, можна скористати трьома базовими варіантамі. Перші два способи увазі установку сабвуфера разом з колонками. Так, сабвуфер можна вбудуваті або у фронтальні колонки, або в їх Підставки. Розмістіті їх можна абсолютно в довільному місці, так як нізькі частоти не потребуються направленого звуковому віпромінюванні. Третій вариант - установка сабвуфером окремим прістроєм. Розташовуваті его краще на підлозі, в одному з кутів кімнати. У цьом випадка его звучання буде гармонійніше Всього сприйматися.

Фахівці вважають, что сабвуфер даже невелікої потужності слід розташовуваті на відстані як мінімум 1 метра від екранах телевізора. Це ОХОРОНИ его Кінескоп від Пошкодження акустично хвилями.

После завершення встановлення сабвуфера его обов'язково слід протестуваті. Басові частоти цього пристрою повінні звучать Глибока и чисто и віклікаті легкий од вібрацію підлоги. Если цього НЕ спостерігається, уважности перевірте, чи ВСІ ві правильно під'єдналі.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: