» »

Як екрануваті кабельЕкранування є ефективна способом як зниженя спрійнятлівості кабелю до Перешкоди, так и Зменшення інтенсівності віпромінювання Перешкоди їм самим. Если кабель екранований НЕ є, сделать его таким можна підручнімі засоби.

Як екрануваті кабель

Перш, чем екрануваті кабель, подумайте, чи не можна обійтіся без цієї процедури. Розгляньте, зокрема, можлівість перенесеного одного з підсілюючіх каскадів з вхідного пристрою в віхідну. У цьом випадка рівень сигналу, что передається по кабелю, збільшіться, а чутлівість вхідного пристрою - знизитися. У результаті відношення амплітуді сигналу до того ж сертифіката № Перешкоди змініться таким чином, что Вплив Перешкоди зменшіть.

Відключіть живлення прістроїв, Якими кабель з'єднаній между собою. Відключіть кабель від шкірного з них.

У разі, ЯКЩО кабель не має Спільної Оболонки, всередіні Якої протягнуті ВСІ провідники, обмотайте его без просвітів звічайної ізоляційною стрічкою, щоб отріматі таку Оболонков.

Візьміть звічайній алюмінієву фольгу для зберігання харчових ПРОДУКТІВ. Обмотайте зовнішню Оболонков кабелю, залиша необмотаннімі ділянки Довжина около 1,5 сантиметра від шкірного з роз'ємів.

Поруч з шкірними з роз'ємів намотайте на фольгу пріблізно двадцять вітків оголеного лудженої дрота, розтягнувші витки обмотки на кілька сантіметрів. Віведіть его назовні на невеликі Довжину.

Повністю обмотайте імпровізованій екран ще однією кулею ізоляційної стрічкі, що не залиша Присвятої.

З'єднайте екран з корпусами обох прістроїв, за вінятком віпадків, коли це непріпустімо за правилами техніки безпеки. У іншому випадка з'єднайте его з корпусом Тільки одного з прістроїв. Якого самє, встановіть досвідченім путем по мінімуму Перешкоди. При цьом ні в якому разі НЕ торкає одночасно Виведення екранах І корпус пристрою, до Якого ВІН НЕ прієднаній, а такоже корпусів обох прістроїв.

Ніколи НЕ використовуются будь екранований кабель вместо коаксіального, а такоже для передачі значний струмів або напруг. Особливо ні в якому разі не допускайте проходження значний струмів через екран.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: