» »

Яка найкраща веб-камераВеб-камера - це спеціальна компактна камера, призначен для роботи в мережі інтернет. Если в ноутбуці або моніторі комп'ютера немає вбудованої веб-камери б або не влаштовує Якість зображення, одержуване з Такої камері, можна вібрато з великого числа ціх прістроїв, пропонованіх на прайси.

Яка найкраща веб-камера
При віборі веб-камери слід знаті, что немає конкретної класіфікації камер и немає чіткіх вимог до якості зображення. Тому звітність, перед покупкою обов'язково переглянути створюване прістроєм зображення. Такоже для коректної роботи Full HD камер потрібне надійне вісокошвідкісне з'єднання з Інтернетом.

Тип матріці

У веб-камерах застосовуються два види матриць - CCD и CMOS. Різніця между ними Полягає в способах ОБРОБКИ зображення. Матріці типу CCD дають краще зображення, альо коштують набагато дорожча. Тому в більшості веб-камер встановлюються матріці типу CMOS. Если такий Пристрій передбачається використовуват з програмою з розпізнавання ОСІБ, то краще вибрати CCD матрицю.

Роздільна здатність матріці

Стандартна чіткість для веб-камер - 640х480 пікселів, це 0,3 Мпікс. Если веб-камеру передбачається такоже використовуват для зйомки домашнього відео, то краще вибрати Дозвіл не менше 1,3 Мпікс - 1280 х 720 пікселів. Такі HD камери Вже мают гарне співвідношення ціна-Якість. Максимальна Роздільна здатність для веб-камер - 5 МПХ - 2592 х 1944 точок, альо Такі камери вімагають якісного вісокошвідкісного інтернет-з'єднання, інакше зображення просто не буде передаватіся. Виробники часто лукавлять з Цім параметром и на коробці з камерою 640 х 480 крапок можна Побачити Горду напис - 16 Мпікс, альо десь збоку дрібним шрифтом обов'язково буде вказано реальний Дозвіл пристрою.

Частота кадрів

Від цього параметра покладів, Яке зображення побачим співрозмовнік - нормальне відео або, грубо Кажучи, своєрідне слайд-шоу. Мінімальна Необхідна частота - 24 кадру в секунду, оптимальна - 30. Деякі камери працюють на частоті до 90 кадрів, альо це сильно збільшує ОБСЯГИ переданої ІНФОРМАЦІЇ.

Додаткові Параметри

Чутлівість камери - це здатність зніматі при низьких Рівні освітлення. ВАЖЛИВО в тому випадка, ЯКЩО збіраєтеся зніматі в темряві. Автофокусування - ця функція стане в нагоді при зйомці в Русі або Рухом об'єктів. Дуже корисностей такоже наявність вбудований мікрофона.

Ще Варто звернути уваг на способ кріплення веб-камери и Підключення до комп'ютера. В основному вікорістовується порт USB 2.0, альо может застосовуватіся и USB 3.0. Так что звітність, заздалегідь переконатіся в наявності на комп'ютері потрібніх портів Підключення.

Веб-камера Defender G-lens 2693 Full HD

Ця камера відрізняється наявністю Повністю Автоматизованої системи налаштування параметрів зйомки. Підходить як для Спілкування в МЕРЕЖА, так и для зйомки домашнього відео. Застосовані в камері скляний об'єктив і 2-х мегапіксельна CMOS матриця дозволяють отріматі чітке и детального зображення. Дозвіл камери - 1920 х 1080, частота відеозйомкі - 30 кадрів в секунду. Є такоже вбудований мікрофон и додаткова кнопка, что дозволяє делать фотографії одним натісненням. Підключається камера через інтерфейс USB 2.0 и НЕ вімагає Додатковий драйверів для установки. Кріплення камери дозволяє встановлюваті ее в ЗРУЧНИЙ місці.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: