» »

Куди підключаті навушникиКомп'ютери мают підтрімку Великої кількості різніх прістроїв. Так, Ви завжди можете підключіті навушники для відтворення музики або голосового зв'язку. Їх Підключення віконується через відповідній роз'єм звукової карти, встановленої на комп'ютері.

Куди підключаті навушники

Підключення навушників проводитися через звукову аудіовихід, Який может буті розташованій на ліцьовій або задній стороні вашого комп'ютера. Если ві вікорістовуєте ноутбук, навушники вставляються у відповідній роз'єм на бічній панелі пристрою.

Звичайна звукова плата комп'ютера має 3 псуй, 2 з якіх службовцями Для введення звуку и один для виводу. Дані роз'єми мают стандартний діаметр 3,5 мм и маркуються відповіднімі Кольорах. Отвір, позначені каймою з зеленого кольору, відповідає за Підключення навушників.

Встановіть штекер навушників у відповідне отвір. При наявності мікрофона ві можете підключіті штекер в червоний вхід, Який зазвічай розташовується праворуч від роз'єму для навушників. После цього запустіть музичний файл и перевірте працездатність Підключення.

После установки штекерів ві можете відрегулюваті гучність и Якість звуку. Для цього відкрійте панель для управління аудіодрайвер, яка винна автоматично з'явитися после Підключення нового пристрою. Ві такоже можете отріматі доступ до даного меню, скоріставшісь відповідною іконкою в треї Windows.

Відрегулюйте елементи звуку помощью функцій, что відображаються у вікні програми. Для налаштування мікрофона ві можете перейти в Розділ «Пуск» - «Панель управління» - «Обладнання та звук» - «Звук» - «Запис». Натісніть на назві підключеного пристрою и віберіть «Властивості». У вікні налаштуйте бажані параметрами, после чего збережіть Зміни. Підключення та налаштування навушників завершені.

Если после Підключення звук відсутній, перевірте справність штекерів и щільність їх Підключення до роз'єму. Вітягніть штекер, а потім вновь вставте его в роз'єм. Навушники повінні буті щільно підключені до порту. Если ві НЕ впевнені в працездатності, протестуйте їх на Вашому телефоні або плеєрі.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: