» »

Куди підключіті вентиляторДодаткові вентилятори Використовують в комп'ютерах для забезпечення комплектуючих охолодженя. Всі кулери встановлюються всередіні комп'ютера и підключаються до відповідного роз'єму живлення на матерінській платі. Відповідній слот слід вібіраті відповідно до типу радіатора и его місцем розташування.

Куди підключіті вентилятор

Вімкніть комп'ютер від харчування и відкрійте кришку, знявші з задньої панелі пристрою гвинти помощью викрутки. На Деяк комп'ютерах бокова стінка трімається на спеціальніх кріпленнях, Які слід послабіті для Отримання доступу до вмісту корпусу.

Знявші бічну стінку, візначте місце установки кулера. Йо слід візначаті залежних від роли встановлюваного вентилятора. Если ві плануєте Встановити вентилятори на відув, фіксуваті їх слід на задню стінку комп'ютера. Для забезпечення корпусу Холодним повітрям встановіть вентилятор на передню панель, знявші заважають деталі за помощью викрутки.

Если ві віробляєте установку кулера на процесор, уважности вівчіть способ кріплення радіатора. Розслабте затіскачі вентилятора и відкрутіть его гвинти помощью викрутки. Зніміть радіатор и зверніть уваг на порт, до Якого Йде проводок харчування, что підключається до матерінської плати. Такоже подівіться на кількість термопасти на процесорі. Если паста засохла, нанесіть новий тонкий шар складу на камінь.

Акуратно зніміть старий кулер и встановіть новий, после чего прікрутіть его помощью гвинтів. Підключіть проводок живлення до матерінської плати.

Встановлюючі кулер, зверніть уваг на наявність роз'ємів на Підключення Додатковий охолодження до матерінської плати. Слот для Підключення вентіляторів позначаються як SYS_FAN з відповідною розміткою на материнке.

После твори установки закріпіть вентилятори помощью гвинтів. Підключіть комп'ютер до живлення та увімкніть его, натіснувші на відповідну кнопку на корпусі. Если Підключення Було Виконано вірно, вентилятори почнут крутити. Закріпіть бічну кришку корпусу. Установка вентіляторів у корпус комп'ютера завершена.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: