» »

Чому Швидко розряджається батарейкаВже не один десяток років людство супроводжують батарейки. Смороду Використовують в безлічі Видів електроніки: іграшках, кишеньковий ліхтарях, радіопріймачах, CD-плеєрах, фотоапаратів, годинах, різноманітніх пультах управління ... Альо одного разу наступає момент, коли Сіла батарейка и ее слід замініті. Причому одні батарейки могут прослужіті Дуже довго, а Інші розряджаються всього за пару годин. Від чого ж це поклади?

Чому Швидко розряджається батарейка
По-перше, це поклади від самої батарейки - ее напруги, сили Струму и Ємності. Чім Вище дані показатели - тім довше прослужити батарейка. По-друге, на ШВИДКІСТЬ розрядкі впліває температура НАВКОЛИШНЬОГО середовища - при високих температурах Термін служби батарейок однозначно скорочується. По-Третє, багаті поклади и от електроніки, в якій Використовують батарейки - більш складні апарати швідше вітрачають їх Потенціал. І в четвертих, смороду мают властівість самостійно розряджатіся з годиною. ШВИДКІСТЬ, з Якою батарейки розряджаються Самі, поклади від тихий же факторів, что и при ее вікорістанні.

Если в апараті село зарядний пристрій, то его слід замініті. Заміна батарейок НЕ є складаний процедурою, оскількі в Кожній портатівній електроніці є СПЕЦІАЛЬНІ знаки, что дозволяють замініті батарейку правильно - це знаки «+» и «-». ЦІ ж позначення Є І на батарейках. Щоб сделать заміну батарейок, нужно співвіднесті однакові знаки на апараті або самих зарядних прилаштувати. Если ж контакти переплутаті, то апарат працювати, природньо, не якщо. Крім того, ВІН від цього может просто зламатіся.

Існують батарейки двох тіпів - одноразові й акумуляторні. Перші НЕ підлягають повторній підзарядці, и того їх слід утілізуваті после Використання. А акумуляторні можна заряджатися КОЖЕН раз, як Тільки смороду сідають. Звічайній ж, Вічно використовуват одні й ті ж акумуляторні батареї НЕ Вийди, оскількі смороду такоже мают Термін прідатності. ВІН поклади від того, что в таких батарейках передбача ПЄВНЄВ кількість ціклів підзарядкі, тому з годиною все одне доведеться замініті їх на Нові. Акумуляторні батареї спочатку службовцями Дуже довго - від кількох тіжнів до місяців. Альо через Якийсь годину їх заряду вістачає Всього на пару годин. ВІН поклади від тихий же умів, что и у звічайній батарейок. Заміна подібніх прістроїв проводитися так само, як и у звічайній батарейок.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: