» »

Чому НЕ друкує принтерПринтер є прістроєм, что дозволяє Здійснювати Виведення зображення з комп'ютера на папір. Принтери є порівняно Складаний в налаштуванні и в їх работе часто могут вінікаті збої. Найчастіше неполадки в работе пристрою могут буті пов'язані з конфігурацією комп'ютера або робот програми, что передает зображення на принтер.

Чому НЕ друкує принтер

Установка драйвера

Сучасні системи Windows (починаючі з Windows 7) у більшості віпадків автоматично візначають підключеній до системи принтер. Однак іноді комп'ютера НЕ вдається візначіті під'єднаній Пристрій, Наприклад, ТОМУ ЩО дана модель принтера невідома и система Windows не володіє Достатньо кількістю знань, щоб справити і правільні ідентіфікацію та Виведення на друк потрібного документа. Щоб Допомогті Системі візначіті модель принтера, вам будут Потрібні драйвери.

Зазвічай драйвери поставляються в одному комплекті з принтером на диску. Підключіть Пристрій до комп'ютера, а потім до мережі електрики. Увімкніть апарат помощью відповідної кнопки на корпусі, после чего встановіть диск з драйверами в дисковод и дотримуйтесь Вказівок на екрані. После Завершення налаштування перезавантажте комп'ютер и Спробуйте вивести пробну сторінку на друк. Если Відтворити диск немає возможности, завантажте Потрібний пакет драйверів з офіційного сайту розробник вашого пристрою и запустіть отриманий Інсталятор, после чего дотримуйтесь інструкцій на екрані.

Вибір принтера для друку

Багато програм, Які здійснюють Виведення Даних на друк, часто неправильно візначають ідентифікатор підключеного до системи принтера. Щоб правильно вібрато Потрібний принтер для друку, у вікні «Друк» зверніть уваг на кнопку в рядку «Ім'я». Натісніть на стрілку около списку и віберіть Назву вашого апарату. Налаштуйте Інші параметрами, после чего натісніть «Ок» и дочекайся Виведення документа на Пристрій.

Помилка Черги

Помилка Черги друку такоже є Поширення проблемою у Користувачів принтерів. Вона вінікає в тому випадка, ЯКЩО в процесі передачі документа з комп'ютера на принтер ві натіснулі кнопку Скасування або ненавмісно вімкнулі сам Пристрій. Щоб виправити проблему, двічі клікніть на іконці принтера в правій Нижній частіні екранах, а потім правою клавішею міші натісніть на найменуванні документа, друк Якого ві Влада не. Натісніть «ВИДАЛИТИ» («Скасуваті»). Повторіть Дану операцію з усіма пунктами, Які є в вікні, а потім Спробуйте вивести документ на друк ще раз.

Помилка з'єднання

Если ваш принтер НЕ может буті визначеня системою або при вікорістанні пристрою в Системі вінікає помилка, перевірте Підключення USB-кабелю до комп'ютера або з'єднання принтера з МЕРЕЖА електрики. Уважности вівчіть штекери на предмет Пошкодження. Если дротов цілі, Спробуйте Встановити їх в Інші роз'єми. Переставте кабель USB в Інший порт на комп'ютері, а потім зробіть друк ще раз, дочекайся попередня визначення принтера в Системі.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: