» »

Універсальний пульт: як Задати програмуТрапляється, что інструкція від Універсального пульта ДУ втрачається. Піддаватіся паніці в цьом випадка НЕ ​​слід. Порядок програмування у більшості недорогих пультів цього типу (Не обладнаня дисплеєм) Однаково.

Універсальний пульт: як Задати програму

Если разом з Інструкцією ві Втратили таблицю кодів, уважности огляньте пульт. Можливо, при первом вікорістанні ві записали на ньом коди тихий пріладів, з Якими ві его вікорістовуєте. Пошукати їх Скрізь, у тому чіслі и в батарейного відсіку, а такоже на звороті его кришки.

Натісніть одночасно клавішу, позначені як SET и клавішу з назв одного з декількох (зазвічай шести) прістроїв, керованих пультом (Наприклад, TV, VCR, DVD). На передній панелі пульта винен засвітітіся світлодіод.

Введіть три цифри наявного у вас коду. Світлодіод згасне. Тепер досліднім путем візначте, для управління Якім з наявних у вас пріладів призначеня цею код. Если ві помилуй з назв клавіші з назв пристрою, для зручності Надал цею код Іншої клавіші.

Аналогічнім чином прізначте на Інші клавіші Вибори прістроїв Інші наявні у вас коди.

Если у вас не залиша жодної ІНФОРМАЦІЇ про ті, Якими кодами БУВ запрограмованій пульт, доведе найти їх досліднім шляхом. Увімкніть Пристрій з передньої панелі, потім одночасно натісніть на пульті клавішу SET и клавішу Вибори цього пристрою. Почніть натіскаті на клавішу Power на пульті стількі разів, Скільки звітність,. Іноді может знадобітіся кілька сотень натіскань. Як Тільки Чергова натіскання прізведе до вімікання приладнати, натісніть клавішу SET.

Повторіть операцію необхідну кількість разів для настройки пульта на управління Решті наявний у вас прилаштувати.

Надалі для перемикань пульта на управління тім чи іншім приладнав просто натісніть клавішу его Вибори. После заміні батарейок операцію програмування, Можливо, доведеться здійсніті заново. Щоб Зменшити вірогідність цього, міняйте їх Швидко, а коли смороду відсутні, що не натіскайте на клавіші. Від впліву статічної електрики пульт может зависнути и перестати реагуваті на натіскання. У цьом випадка доведе вітягті батарейки, короткочасно замкнути пружини батарейного відсіку (альо НЕ Самі батарейки!), А потім Встановити їх назад, дотрімуючісь полярності, после чего повторити програмування.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: