» »

Чім відрізняються виходи монітораДля Підключення монітора до комп'ютера может використовуват один з існуючіх зараз інтерфейсів (DVI, D-SUB (VGS), HDMI, DispleyPort) залежних від того, Який з них є на моніторі. Розібратіся з тім, Який краще використовуват, можна позбав, Розуміючи, чім смороду відрізняються.

Чім відрізняються виходи монітора

Вхід VGA (D-SUB 15)

Один з дерло інтерфейсів для зв'язку комп'ютера и монітора, Який передает аналоговий сигнал в колірній схемі RGB разом з сигналами частотної розгорткі по горізонталі и вертікалі. Даній інтерфейс розроблявся для Використання в моніторах з електроннопроменевімі трубками. Роз'єм Переважно синього кольору має 15 контактів, розташованіх у три ряди. Коженая ряд зміщеній по відношенню з сусіднімі так, что контакти розташовуються в Шахов порядку. Корпус роз'єму має форму трапеції для того, щоб НЕ переплутаті орієнтацію відповідного роз'єму при підключенні. Роз'єм іменується D-SUB, в тій годину як VGA візначає формат сигналу. У LCD моніторах можна зустріті Данії вихід, прот в плані ефектівності ВІН поступається цифровим.

Вхід DVI

Цифровий вхід монітора, Який розроблявся Вже для плоских моніторів з матрицями, у якіх КОЖЕН Піксель уявлень окремим фіксованім елементом. Роз'єм має прямокутний форму з скошеним кутами з одного боку и Дві роздільні групи контактів. Основна група - це 24 контакту, розташовані на 3-х рядах, Менш група - це 4 контакту, розташовані Осторонь и розділення прорізом, яка такоже є замком. Вхід DVI розрахованій на Отримання цифрового сигналу від відеокарті. Зустріті ЕПТ монітор з DVI входом навряд чи Вийди. Інтерфейс спочатку розроблявся самє для Використання в LCD моніторах, плазмах та других подібніх прилаштувати, де можна без Додатковий перетвореності сигнал від відеокарті передаваті на матрицю. Для того щоб НЕ переплутаті и НЕ Вставити роз'єм з'єднувального дроту НЕ тією стороною, передбачені скоси з однією з СТОРІН роз'єму и додаткова проріз замок Осторонь від ОСНОВНОЇ групи контактів. Роз'єм DVI может передаваті и аналоговий сигнал (DVI-A, DVI-I). Для шкірного з можливіть підключень існують окремі дротов та перехідники. ВАЖЛИВО НЕ переплутаті їх при підключенні.

Вхід HDMI

Роз'єм, что з'явився в ході Подальшого розвітку цифрових інтерфейсів для моніторів та іншої мультімедійної техніки. Основна особлівість даного входу Полягає в возможности передаваті НЕ Тільки цифровий відеосігнал, а й звук. Сам роз'єм плоский, прямокутної форми, всередіні Якого є язічок з контактними МАЙДАНЧИК з обох сторін. Для орієнтування відповідного роз'єму на сполучному кабелі передбачені характерні скоси з однією з СТОРІН роз'єму. Скоси при цьом НЕ Прямі, а Трохи округлені, увігнуті всередину роз'єму. За помощью інтерфейсу HDMI можна підключаті відразу кілька моніторів або комбінуваті монітор І, Наприклад, домашній кінотеатр.

Вхід DisplayPort

Роз'єм вигаданою для формату практично схожого з HDMI, Трохи відрізняються Швидкості передачі ІНФОРМАЦІЇ та форма роз'єму. Форма у нього прямокутна плоска. Замком є ​​скошені куті з однією з коротких бічніх сторін. Зовні роз'єми двох останніх тіпів однакові за розміром, однак наявність абсолютно різніх замків не дозволяти переплутаті їх и підключаті провід не ту формату.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: