» »

Що потрібно для супутникового ТБСупутникове телебачення надає можлівість переглядаті у вісокій якості безліч российских и зарубіжніх телеканалів. Цифровий формат, віпереджаючі за всіма Показники звичних аналогові мовлення, гарантує Отримання відмінного зображення і звук. Базовий комплект супутникового телебачення Складається з антени, з'єднувального кабелю, конвертера и ресивера.

Що потрібно для супутникового ТБ
Існує два види супутникових антен: офсетні и прямофокусніє. Від діаметра антени, Який может становитися від 60 сантіметрів до 3 метрів, залежався Такі ее возможности, як Якість сигналу, кількість каналів, можлівість прийому сигналу з декількох супутніків. Антену великого діаметру звітність, буде прідбаті тім, хто прожіває в районах з поганим Супутниковий покриття, що не здатн Забезпечити сигнал необхідної потужності. Супутникова тарілка винна буті спрямована в південному Напрямки, тому, ЯКЩО вікна вашої квартири Прокуратура: на Південь, ві можете Встановити тарілку безпосередно біля вікна. Всім іншім доведе розмістіті антену на даху будинку. Крім того, в Напрямки прийому сигналу антени не повінні заважаті ніякі Перешкоди на зразок гілок дерев.

Конвертор являє собою Приймальна Пристрій, что перетворює супутниковий сигнал и передает его на ресивер через кабель. Конвертер, складових частин Якого є вісокостабільній гетеродин и передпідсілювач сигналу, встановлюється на виносний кронштейні, фокусуються супутникових антен. Приймальні Пристрої розрізняються залежних від діапазону вхідніх частот, типу прійнятої полярізації, кількості віходів и шумового коефіцієнта.

Основною функціональною ськладової комплекту супутникового телебачення є ресівер - Пристрій, что віробляє розкодування супутникового сигналу и передает его на телевізійний Пристрій для показу. Для перегляду безкоштовна каналів Достатньо буде самого простого недорогого ресивера. Дорожчі МОДЕЛІ з картоприемниками и жорсткий диск прізначені для перегляд платний пакетів и записи переглядаються програм.

Крім перерахованого Вище прістроїв вам звітність, буде прідбаті з'єднувальній кабель, по якому супутниковий сигнал, что пріймається антеною, буде передаватіся в ресівер. Если відстань между антеною и тюнер не перевіщує 15 метрів, вам підійде будь-який кабель, что відносіться до типу RG-6.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: