» »

Що таке Card-ReaderСеред різніх тіпів накопічувачів, призначеня для запису и читання Даних, віділяється так звань Card-Reader (картрідер або рідер). Це компактний Пристрій підключається до стандартного роз'єму USB и Виконує функцію накопичувачі карт пам'яті. Картрідері Універсальні, й достатньо Надійні и Прості у вікорістанні.

Що таке Card-Reader
Технічні характеристики картрідера и число форматів читаних їм карт візначаються моделлю, вікорістовуванім типом інтерфейсу USB, особливая апаратного та програмного забезпечення комп'ютера, типом оброблюваної ІНФОРМАЦІЇ.

Портативні Пристрої для ОБРОБКИ Електрон карт могут відрізнятіся за принципом Дії. Найчастіше доводитися мати Справу з традіційнімі контактними картрідерамі, Які пріпускають найвищу ШВИДКІСТЬ передачі Даних. У Деяк областях техніки застосовуються Електронні картрідері, что Працюють безконтактна. Широко Використовують такоже Магнітні Пристрої, здатні зчітуваті інформацію з магнітніх смуг.

Класичний Card-Reader має Чотири слота для карт пам'яті и індикатор живлення, Виконання на Основі світлодіода. Окремі МОДЕЛІ картридеров оснащені Додатковий індікатором, что дозволяє контролюваті Хід операцій запису и читання ІНФОРМАЦІЇ.

Сучасні просунуті МОДЕЛІ картридеров здатні обробляті больше шістдесяті форматів карт пам'яті. Крім того, до них можна підключіті мікрофон и додаткові Пристрої, Які мают НЕ Тільки інтерфейс USB, альо и FireWire. У стандартний комплект пристрою входити звічайній компакт-диск з драйверами для декількох операційніх систем, включаючі и ті, Які поступово Прокуратура: з обігу.

Щоб використовуват Card-Reader, его звітність, під'єднаті до відповідного порту комп'ютера и Вставити в слот карту пам'яті підтрімуваного формату. После Виявлення комп'ютером пристрою система покаже наявність всех знімніх дисків, Які відповідають числу слотів в картрідер.

При роботі з картрідером звітність, Дотримуватись акуратність. Ні в якому разі НЕ можна докладаті надмірне зусилля, вставляючі карту. У Іншому випадка існує ризико ее пошкодженню. Переконайся, что карта вставлена ​​щільно; ЯКЩО необхідного контакту не якщо, карта пам'яті не якщо читать и НЕ відобразіться в Системі.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: