» »

Що таке гарнітураПоняття «гарнітура» вінікло ще в середіні минули сторіччя. З розвитку науки І, відповідно, засобів зв'язку, его сенс поступово розшірювався. СЬОГОДНІ про ті, що таке гарнітура, що не розповісті в двох словах.

Що таке гарнітура
Телефони, головні (або просто) гарнітурамі назівають Пристрої, что є конструкції, Які з механічно об'єднаних навушників (головний телефонов) i мікрофонів. Їх призначення - Використання в тихий чи других системах зв'язку. Основні Особливості гарнітур складаються в возможности кріплення їх на тілі людини (на Голові або на одязі), что дозволяє Здійснювати сеанс зв'язку без Використання рук.

До корисних властівостей гарнітур Варто Віднести можлівість забезпечення підвіщеної захіщеності слуху від сторонніх шумів. Це особливо ВАЖЛИВО при застосуванні їх у сферах ДІЯЛЬНОСТІ, де від точності роботи оператора могут залежаться життя людей (Залізничні та авіадіспетчері, пілоті літаків, оператори аварійніх та рятувальних служб).

За способом Підключення розрізняють провідні и Бездротові гарнітури. Перші з них мают електричний контакт з апаратурою зв'язку. Внаслідок возможности екранування проводів, через Які здійснюється Підключення, смороду більш захищені від Перешкоди. Такоже їх ВАРТІСТЬ й достатньо низька. Бездротові гарнітури Використовують радіоканал (зазвічай з'єднання здійснюється за технологіямі DECT або Bluetooth) для обміну Даними з основною апаратурою. Завдяк відсутності проводів, оператор має Більшу свободу переміщень.

Розрізняють гарнітури и за способом кріплення (вушні, заголовніе и наголовніє, Вбудовані в шолом), за кількістю аудіоканалів (моно-і стереофонічні), за способом кріплення мікрофона (вбудований, вінесеній, что НЕ фіксується, з механічнім звукопровод). У окрему категорію віділяють гарнітури для СПЕЦІАЛЬНОГО! Застосування (Наприклад, водостійкі). Гарнітури з'явилися ще за часів Другої Світової Війни. Смороду вікорістовуваліся танкістамі, пілотамі Бойовий літаків, радистами на кораблях. СЬОГОДНІ ж існує Величезна кількість Видів и тіпів ціх прістроїв, что застосовуються в самих різніх областях ДІЯЛЬНОСТІ.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: