» »

Що таке дігітайзерЧи не всім відомо, что для создания малюнків на комп'ютері НЕ обов'язково користуватись однією позбав ведмедиком. Щоб з легкістю отріматі професійно Виконання зображення, Використовують СПЕЦІАЛЬНІ Пристрої - дігітайзері.

Що таке дігітайзер
Дигитайзер (або графічний планшет) є комп'ютерним періферійнім прістроєм, Який дозволяє малювати від руки зображення и графіку таким же чином, як и на папері, альо Завдяк цьом пристрою, малюнки оціфровуються и могут піддаватіся комп'ютерній обробці.

Дигитайзер Складається з сенсорної панелі, стилуса (пера) i підключається до комп'ютера. Все, что малюється на его поверхні, Відображається безпосередно на моніторі комп'ютера, до Якого пристрою підключено. Дерло прістроєм, что є попередниками современного планшета, ставши фототелеграф, Запатентованая Еліша Грей (Elisha Gray) в 1888 году.

Графічні планшет Використовують як інструмент для создания двовімірної комп'ютерної графікі путем Перетворення намальованою ІНФОРМАЦІЇ У цифровому, и володіють можлівістю запису рухів стилуса, відзначаючі зміна его лещата, Швидкості и кута до поверхні.

Графічні планшет корістуються популярністю среди художніків. У поєднанні з таким програмним забезпеченням, як Adobe Photoshop, можна створюваті Якісні зображення и професійно оціфровуваті їх в домашніх умів. А СПЕЦІАЛЬНІ програми для розпізнавання рукописного тексту здатні перетворювати напісані від руки букви в надруковані в Електрон документі.

Дігітайзері великих Розмірів, что нагадують креслярські дошки, Використовують для проектних робіт. До них можна прікріпіті аркуш паперу. Замість стилуса тут вікорістовується «шайба» з збільшувальнім склом, хрест для точного позіціонування и кілька кнопок для запровадження координат положення та других функцій. Крок за кроком Створений шаблон обробляється спеціалізованім Програмне забезпечення, в результаті чого генерується кінцеве зображення.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: