» »

Як визначити регіон за номером стільниковогоВизначити регіон за номером телефону. Іноді потрібно визначити регіон абонента за номером його мобільного телефону. Як правило, подібну інформацію можна отримати з відкритих баз, доступних в інтернеті. Проте зазвичай дізнатися можна саме регіон, оскільки більш докладні відомості в публічний доступ не викладаються.

Як визначити регіон за номером стільникового
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет.

Відкрийте веб-браузер на вашому комп'ютері, введіть у нього наступну адресу: http://www.numberingplans.com/. У лівому кутку виберіть пункт меню Number analysis tools, після чого у вас на екрані з'явиться список доступних дій з певним номером телефону. Серед них виберіть другий пункт - Analysis of IMSI numbers.

Введіть номер телефону в міжнародному форматі у відповідну форму, натисніть на кнопку Enter і дочекайтеся відображення результатів. Зверніть увагу, що в даному випадку введення номера здійснюється за нижче вказаною зразком. Якщо ви вводите номер російського абонента, не використовуйте вісімку, а пишіть замість неї +7, в іншому випадку номер може просто не розпізнатися системою.

Перегляньте дані про власника сім-карти - в правому нижньому кутку буде вказаний регіон, в якому номер був зареєстрований, а також назва оператора та інші параметри. Ви також можете використовувати даний сайт для інших операцій з кодами та номерами телефонів.

Якщо у вас не відкривається вищевказаний сайт, відкрийте офіційний сайт оператора стільникового зв'язку, що обслуговує абонента цікавить вас номера. Перегляньте список кодів оператора, які визначені для регіонів Російської Федерації та інших країн.

Якщо ви не знаєте найменування оператора, ви можете виконати просто запит в пошукачі за кодом (це перші три цифри після коду країни). Також існують спеціальні сайти, що допомагають визначити подібну інформацію.

Зверніть увагу, що в більшості випадків вона повинна надаватися на безкоштовній основі, оскільки її легко отримати самостійно в інтернеті або, зателефонувавши оператору, тому не попадайтеся на виверти шахраїв і вчіться користуватися онлайн-сервісами для пошуку цікавлять вас даних.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: