» »

Як визначити країну номера телефонуЯкщо вам з якихось причин необхідно дізнатися регіон, місто і оператора мобільного номера, ви можете скористатися декількома способами. Номер телефону може багато розповісти про свого власника.

Як визначити країну номера телефону

Код країни, як правило, полягає в перших трьох-чотирьох цифрах номера. Наприклад, 001 - міжнародний код Сполучених Штатів. Скористайтеся послугами мобільних сервісів, що знаходяться в інтернеті, наприклад, http://gsm-inform.ru/info/, http://www.spravportal.ru/Services/PhoneCodes/мobilePhoneInfo.aspx або http://www.ku66. ru/index/svjazi/0-54. Введіть у поле пошуку потрібний вам номер, натисніть «Відправити» або «Пошук» і отримаєте всю інформацію про країну, регіоні та стільниковому операторові даного абонента. Однак щоб отримати доступ до інформації, вам спочатку доведеться відправити платне смс-повідомлення. Тариф за послуги сервісу друкується дрібним шрифтом внизу сторінки.

Зверніться до безкоштовного довідником міжнародних телефонних кодів. Знайти його можна на сторінці: http://mobile-catalog.info/internacional_code.php. Натисніть «пошук за кодом», виберіть зі списку потрібний код і подивіться, в якій країні він використовується. Там же є свої пошукові розділи для кодів міст і окремих операторів.

Зробіть запит в клієнтську службу вашого провайдера. Повідомте дату і час дзвінка і номер. Вам будуть повинні надати роздруківку вхідних викликів, в якій буде вказано, з якої країни дзвонили і послугами якого оператора користувалися.

Знайти країну, з якої був зроблений дзвінок, можна також вручну за допомогою друкарського довідкового видання. Подібний довідник можна купити в будь-якому книжковому магазині. Коди країн змінюються нечасто, тому інформація майже не застаріває. Такий спосіб пошуку досить трудомісткий, так як вам доведеться переглянути велику кількість кодів країн і міст. Крім того, в Росії зареєстровано більше 1300 кодів операторів в різних регіонах. Вибрати з них потрібний буде нелегко. Тому, щоб визначити країну по номеру, найкраще скористатися перерахованими вище сучасними засобами для пошуку.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: