» »

Як залишити повідомленняНайчастіше поговорити по телефону з потрібним вам людиною не представляється можливим. Абонент не може підійти до телефону, йому чи вам не зовсім зручно говорити в дану хвилину. Можна, звичайно, передзвонити пізніше, але якщо час не терпить? Розглянемо можливість залишити повідомлення в дану хвилину.

Як залишити повідомлення

Перше, що спадає на думку - це коротке текстове повідомлення SMS. Смски так щільно увійшли в ужиток, що ніхто не приходить в голову пояснювати, як це робиться. Але ми спробуємо. Для початку увійдіть в меню вашого телефону розділ повідомлення. Як правило, для цього потрібно вибрати малюнок конвертика.

Далі нам потрібно вибрати кнопку «нове повідомлення».

Тепер в поле тексту, за допомогою клавіш телефону наберіть необхідний текст. Можна скористатися функцією Т9 (тоді набір тексту значно прискориться).

Потім виберіть команду відправити, виберіть номер абонента або номери декількох абонентів і відішліть повідомлення. У разі успішного відправлення, ви отримаєте повідомлення системи «Повідомлення надіслано».

Крім відправки повідомлення через телефон, існує послуга відправки повідомлення через Інтернет. Для цього зайдіть на сайт оператора, знайдіть послугу відправки повідомлення і далі покроково заповніть форму. Повідомлення буде відправлено як звичайно, але абонент отримає його, не визначивши вашого номера. Тому, якщо ви хочете, щоб вас дізналися, не забудьте підписатися.

Що стосується голосового повідомлення, то його відправка відніме у вас ще менше сил і часу. Якщо абонент не взяв трубку і включився автовідповідач, то вам необхідно дочекатися закінчення повідомлення автовідповідача і звукового сигналу. Після цього промовте в трубку ваше повідомлення і відключіть телефон. Абоненту прийде SMS-повідомлення про те, що йому залишено голосове повідомлення. Він зможе, переслідував інструкції, прослухати запис вашого послання.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: