» »

Як відключити АОН на МегафоніАнти аон мегафон. Послуга "АнтіАОН" надається всіма стільниковими операторами і дозволяє не відображати номер телефону абонента, що на екрані телефону співрозмовника. Навіть у тому випадку, якщо у абонента встановлений визначник номера, дана послуга не дозволить йому побачити ваш номер телефону.

Як відключити АОН на Мегафоні

Щоб підключити послугу "АнтіАоОН" (антивизначник номера) у стільникового оператора "Мегафон":
-скористайтеся інтернет-помічником "Сервіс-Гід";
-зателефонуйте за безкоштовним номером 0505 (з мобільного) або 502-55-00 (з міського) і слідуйте підказкам автовідповідача;
-наберіть на клавіатурі свого мобільного телефону комбінацію: * 105 * 3 * 2 * 3 * 1 * 1 # та клавішу виклику.
Щоб відключити послугу "АнтіАОН" наберіть на клавіатурі свого мобільного телефону комбінацію: * 105 * 3 * 2 * 3 * 2 * 1 # та клавішу виклику.

Для підключення послуги "АнтіАОН" у стільникового оператора "Білайн" зателефонуйте за безкоштовним номером 067409071 або наберіть на своєму мобільному телефоні комбінацію: * 110 * 071 # та клавішу виклику. Для відключення даної послуги наберіть на клавіатурі свого мобільного телефону команду: * 110 * 070 # та клавішу виклику. Якщо ви бажаєте, щоб абонент, якому ви телефонуєте, бачив ваш номер телефону, наберіть комбінацію: * 31 # і далі десятизначний номер абонента.

Для підключення послуги "АнтіАОН" у стільникового оператора "МТС":
-зателефонуйте за безкоштовним номером 111 (з мобільного) або +79852200022 (з міського) і слідуйте підказкам системи;
-скористайтеся інтернет-помічником;
-наберіть на клавіатурі свого мобільного телефону комбінацію: * 111 * 46 # та клавішу визова.Еслі ви бажаєте, щоб абонент, якому ви телефонуєте, бачив ваш номер телефону, наберіть комбінацію: * 31 # і далі десятизначний номер абонента.

Щоб підключити послугу "АнтіАОН" у стільникового оператора "Скайлінк" зателефонуйте за безкоштовним номером 000 (з мобільного) або (495) 747-7171 (з міського) і слідуйте підказкам системи. Якщо ви бажаєте, щоб абонент, якому ви телефонуєте, бачив ваш номер телефону, наберіть комбінацію: * 51 # і далі десятизначний номер абонента.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: