» »

Як відключити гудок на телефоніОператори стільникових мереж пропонують своїм абонентам замінити звичайні гудки на улюблені мелодії, підключивши послугу «Гудок». А в міру необхідності і припинити використання цієї послуги, повернувшись до звичних гудками. Як же можна відключити гудок?

Як відключити гудок на телефоні

Якщо ви є абонентом стільникової компанії МТС, відключити послугу «Гудок» ви можете таким способом. Наберіть зі свого мобільного телефону USSD-команду: * 111 * 29 # і натисніть клавішу виклику. Після цього, протягом декількох хвилин послуга буде відключена.

Крім цього відключити послугу «Гудок» ви можете, використовуючи «інтернет-помічник». Для цього зайдіть в свій особистий кабінет на офіційному сайті компанії МТС.

Майте на увазі, для входу в «інтернет-помічник» вам необхідно набрати зі свого телефону команду * 111 * 25 # та клавішу виклику. Дочекайтеся відповідного повідомлення з паролем. Потім введіть його разом з номером свого телефону у вільному полі, і ви потрапите в свій особистий кабінет, де зможете не тільки відключити гудок, але і керувати будь-якими іншими доступними вам послугами.

Будучи абонентом стільникового компанії «Мегафон» відключити гудок на телефоні можна наступними способами. Для початку докладніше дізнайтеся про дану послугу, зателефонувавши за безкоштовним номером 0550 або 0770. Прослухайте початок голосового повідомлення, потім натисніть на клавіатурі свого мобільного апарату цифру «4» та дотримуйтеся послуг автовідповідача. Врахуйте, для того щоб ви змогли додзвонитися за даними номерами, ваш телефон повинен працювати в тональному режимі, і ви обов'язково повинні перебувати в зоні дії мережі.

Для відключення послуги «Заміни гудок» наберіть USSD-команду: * 111 * 29 # та клавішу виклику. Або відправте безкоштовне повідомлення з текстом «1» на короткий номер 0770.

У тому випадку, якщо ви підключали послугу «Заміни гудок» через офіційний сайт компанії «Мегафон», то там же ви її зможете і відключити. Для цього перейдіть за посиланням, введіть свій логін і пароль. Після того як ви потрапите на сторінку управління послугою, відправте з неї запит на відключення.

Пам'ятайте, відключити послугу «Заміни гудок» ви можете через систему самообслуговування «Сервіс-Гід», яка дозволяє управляти різними опціями і послугами, наданими стільниковим оператором «Мегафон».

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: