» »

Як відключити мобільні підписки МегафонБільшість абонентів оператора Мегафон стикаються з проблемами зайвого списання грошових коштів з рахунку телефону, небажаної рекламою, розсилками новин та іншого спаму. Щоб усунути такі недоліки використання стільникового зв'язку, можна відключити мобільні підписки Мегафон.

Як відключити мобільні підписки Мегафон

Щоб відключити мобільні підписки Мегафон, можна скористатися спеціальною системою Сервіс-Гід. Для цього перейдіть на офіційний сайт оператора megafon.ru. У вікні входу в систему введіть логін і пароль. Логіном буде номер телефону без вісімки. а пароль можна отримати, відправивши запит * 105 * 00 # або порожнє повідомлення на номер 000110. У розділі управління послугами виберіть підписки, від яких ви хочете відмовитися, і відключіть їх.

Виключити послугу мобільних підписок Мегафона можна за допомогою автоінформатора, зателефонувавши на номер 0500. Прослухайте інформацію в головному меню автоматизованої інформаційної системи, натисніть клавішу, що дозволяє перейти до розділу управління послугами. Дотримуючись інструкцій, відключіть підписки.

Зателефонувавши за номером 0500, ви також зможете скористатися допомогою фахівця компанії. Для цього необхідно натиснути клавішу 0 і дочекатися відповіді оператора. Опишіть співробітнику мегафона свою проблему, і він виконає всі необхідні дії з відключення заважають вам послуг.

Мобільні підписки Мегафон можна відключити, звернувшись в офіс компанії. Не забудьте взяти свій паспорт, щоб підтвердити, що ви є власником номера, на якому підключені зайві послуги. Заповніть запропоноване співробітником заяву, і протягом доби ваша проблема буде вирішена.

Можна спробувати позбутися непотрібних повідомлень на телефон самостійно за допомогою одного лише мобільного телефону. Зайдіть в розділ сервісних повідомлень і відключіть їх прийом. Таким чином, ви відмовитеся і від підключених мобільних підписок Мегафона, позбудетеся від непотрібного спаму, присилається на ваш номер.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: