» »

Як відключити платні підписки на БілайнДля скорочення витрат на стільниковий зв'язок можна відключити платні підписки на Білайн, якщо ви користуєтеся послугами даного оператора. Компанія надає своїм клієнтам різні можливості для управління підключеними підписками і послугами, тому ви можете самостійно прибрати зайві.

Як відключити платні підписки на Білайн

Скористайтеся найпростішим і швидким способом, що дозволяє відключити платні підписки на Білайн. Просто наберіть на вашому телефоні номер 0684006. У відповідь на дану дію ви отримаєте повідомлення про те, що всі поточні підписки видалені.

Зателефонуйте на короткий номер 0611 або 0622. Натисніть нуль, щоб відразу зв'язатися зі співробітником технічної підтримки оператора. Попросіть дізнатися, чи є у вас платні підписки. Якщо це підтвердиться, оператор відключить їх на ваше прохання. Зверніться до співробітника підтримки з проханням відразу заборонити вхідні повідомлення з коротких платних номерів, щоб надалі у вас не виникали подібні проблеми. Ви перестанете отримувати непотрібну рекламу і спам.

Спробуйте відключити платні підписки на Білайн через особистий кабінет онлайн. Клацніть по відповідній посиланням на сайті оператора. Отримайте пароль для входу в свій кабінет, набравши на телефоні команду * 110 * 9 #. У самому низу сторінці ви зможете знайти наявні підписки і відключити їх, натискаючи на відповідні посилання навпроти. Якщо список порожній, у вас відсутні підключення підписки.

Зверніться по допомогу в один з офісів для обслуговування абонентів, щоб відключити платні підписки на Білайн. Візьміть з собою паспорт і напишіть відповідну заяву під керівництвом співробітників офісу. Переконайтеся, що телефонний номер оформлений на вас, інакше ви не зможете скористатися послугою відключення непотрібних підписок.

Виконайте самостійне відключення платних підписок на Білайн, відправивши повідомлення зі словом СТОП або STOP на короткий номер, з якого вам приходить небажана інформація. Це безкоштовна процедура, в результаті якої ви повинні отримати повідомлення, в якому йдеться про успішне відключенні підписки.

Використовуйте безкоштовну послугу «Чорно-білі списки», завдяки якій ви раз і назавжди обмежите себе від дій шахраїв, які обманом підписують абонентів на різні платні сервіси. Досить набрати номер 0858 або ж просто звернутися до співробітників одного з офісів в вашому місті.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: