» »

Як відключити платні підписки на МегафоніНерідко абоненти стільникового зв'язку помічають, що з їх рахунки починають з високою швидкістю пропадати кошти. У таких випадках в першу чергу потрібно відключити платні підписки на Мегафоні. Зробити це можна через інтернет або за допомогою телефону.

Як відключити платні підписки на Мегафоні

Скористайтеся інтернет-помічником оператора, щоб відключити платні підписки на Мегафоні. Для цього відкрийте головну сторінку офіційного сайту компанії і натисніть на посилання «Сервіс-гід» у правому верхньому кутку. Далі необхідно пройти реєстрацію для входу в особистий кабінет. Клацніть по відповідній посиланням на сторінці або ж наберіть на телефоні команду * 105 * 2 #. В результаті ви отримаєте повідомлення, яке буде містити пароль для входу.

Увійдіть в особистий кабінет, використовуючи номер телефону і отриманий пароль. Перейдіть в меню «Послуги та тариф» і потім - у відповідний пункт під назвою «Зміна набору послуг». Щоб відключити платні підписки на Мегафоні, зніміть галочку навпроти тих послуг, які вам не потрібні, і збережіть зміни, натиснувши відповідну кнопку.

Керуйте вашими послугами за допомогою спеціальних коротких USSD-команд. Дізнатися їх можна в офісі мобільного зв'язку або на офіційному сайті оператора. У пошуковому рядку введіть назву підписки або послуги. У результаті ви зможете дізнатися відповідну команду, щоб відключити платні підписки на Мегафоні.

Надішліть слово STOP на короткий номер, з якого ви отримуєте небажані повідомлення. Найчастіше це допомагає позбутися настирливої ​​підписки. Успішність дії буде підтверджена відповідним повідомленням, що сповіщають про те, що ви відписалися від послуги.

Зверніться по допомогу в один з офісів абонентської підтримки Мегафон в вашому місті. Надайте співробітникам ваш паспорт (номер повинен бути оформлений саме на вас), після чого попросити відключити ті чи інші платні підписки. Операція займе не більше хвилини.

Наберіть короткий номер 0500, щоб зв'язатися з всеросійським центром підтримки абонентів Мегафона. Назвіть хто відгукнеться співробітнику ваші паспортні дані і попросіть відписати вас від платних сервісів. Дана процедура також здійснюється швидко і абсолютно безкоштовно. Це залежить лише від того, наскільки вільної буде лінія дозвону.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: