» »

Як відключити підписку на телефоніSMS-підписки - це новини, що приходять по SMS, на різні теми: спорт, фінанси, розваги, новини. Причому в кожній темі є підрозділи. Наприклад: «Спорт-Хокей», «Спорт-Футбол», «Новини - У Росії», «Новини - Світ», «Фінанси - Курси валют», «Гороскоп - Діва» або «Гороскоп - Стрілець» і т.п . SMS-підписки приходять щодня, деколи навіть по кілька разів на день.

Як відключити підписку на телефоні

МегафонЧтоби дізнатися, які підписки у вас підключені, зайдіть в SIM-меню/MegaFonPro у відповідний розділ, виберіть пункт «Підписки». Щоб відключити небажані підписки, відправте SMS (безкоштовне) з текстом «Список» або «List» на той номер, з якого отримуєте SMS-новини. Підписки будуть видалені.

БілайнНаберіте номер * 110 * 09 # для відправлення запиту (безкоштовно). Через 2 хвилини ви отримаєте SMS зі списком всіх підключених послуг і підписок. Перед кожною підпискою або послугою позначена вартість підключення. Щоб відключити послуги та передплати, зателефонуйте за номером 0622 (підтримка) і виконайте всі вказівки у звуковому меню.

МТС Для управління своїми послугами компанія створила навіть спеціальний сервіс «Мої послуги». Використовуючи його, ви можете відключати всі безкоштовні і платні послуги, отримати відомості про нові послуги і підписках і підключати їх. Для цього відправте SMS на номер 8111 з будь-яким текстом. У домашній мережі відправка безкоштовна, але в роумінгу з вашого рахунку знімуть суму, яка відповідає розцінці вашого тарифного плану.

Дуже часто до абонентів МТС приходить передплата «Гороскоп». З її допомогою в будь-який час ви можете прослухати, що очікує ваш знак зодіаку протягом дня, або отримати ці пророкування по SMS. Для деактивації підписки зверніться в голосовий сервіс, під назвою «Астрологія». Прослухайте інструкції та всі підказки автоінформатора, виберіть пункт «Видалення підписки». Виконайте всі вказівки.

Відключити передплату можна і на сайті http://wap.mts-i.ru. Для цього зайдіть на сайт, клікніть на графу «Мої підписки» або надішліть SMS-текст «3» на номер 4741 (відправлення SMS здійснюється безкоштовно). Відключити передплату «Щоденний гороскоп МТС» можна за допомогою сервісу самообслуговування «Інтернет-Помічник». Даний сервіс розташований на офіційному сайті компанії МТС.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: