» »

Як відключити сертифікати на Nokia 5800При установці додатків на мобільні телефони Nokia виникають проблеми з сертифікатами. Проблема вирішується шляхом їх відключення або звернення до контакт-центру виробника.

Як відключити сертифікати на Nokia 5800

Зайдіть в меню мобільного телефону Nokia 5800 і перейдіть до диспетчера додатків. Відкрийте функції і розпочніть налаштування, в програмних установках виставите значення «Все» і для перевірки сертифікатів застосуєте властивість «Відключено». Це актуально в тих випадках, коли пристрій видає помилку, пов'язану з непідтримуваним додатком або просто помилку самого сертифіката.

Якщо у вас на мобільному пристрої Nokia 5800 з'являється повідомлення «Сертифікат прострочений», і додаток не вимагає підпису (наявності оновленого сертифіката), зайдіть в меню настройки дати і часу, змініть значення на півроку тому. Встановіть програму на вашому телефоні повторно, попередньо видаливши її, якщо вона ще залишиться, після чого встановіть правильну дату й час.

При виникненні проблем з інсталяцією програм з розширенням *. Sis встановіть версію програми, призначену для операційної системи Symbian 9.1. Якщо це доступно у вашому випадку, в меню менеджера програм повторіть дії, описані в першому пункті з відключення сертифікатів. Якщо це не допоможе, переведіть дату і час на рік тому. Це також діє у випадках, коли з'являється повідомлення про підтримуваному додатку, помилку в сертифікаті або пошкодженнях у файлі установки.

Для вирішення проблем з сертифікатами використовуйте найпростіше рішення - скиньте налаштування вашого мобільного телефону Nokia 5800 на заводські. Це робиться не з меню мобільного телефону, а в режимі очікування за допомогою введення комбінації * # 7370 #. Код розблокування після цього буде 12345.

Зверніть увагу, що ця дія видалить всі файли, контакти та інші користувальницькі елементи з вашого мобільного пристрою, тому краще всього заздалегідь зробіть копію даних на комп'ютері за допомогою сполучення пристрою в режимі синхронізації.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: