» »

Як відключити спам на телефоніЗ моменту активації сім-карти на телефон часто приходить безліч непотрібних повідомлень, що містять новини і рекламу. Це так званий спам. І хоча така послуга підключається найчастіше за замовчуванням, видалити її можна.

Як відключити спам на телефоні
Вам знадобиться
  • Телефон з сім-картою.

Для абонентів МТС відключити спам на телефоні можна c допомогою інтернету або повідомлення. У першому випадку зайдіть на сайт http://wap.mts-i.ru, виберіть пункт «Мої підписки» і вимкніть непотрібні вам передплати. У другому - відправте безкоштовне повідомлення з текстом «3» на номер 4741. Якщо ви хочете відключити тільки передплату «Гороскоп», скористайтесь сервісом самообслуговування «Інтернет-Помічник», який знаходитися на офіційному сайті МТС.

Також у абонентів МТС існує спеціальний сервіс під назвою «Мої послуги», який дозволяє керувати своїми підписками. Отримати всі відомості про підключені послуги і відключити їх можна за допомогою повідомлення, відправленого на номер 8111.

Заблокувати спам в мережі Megafon ще простіше. Відправте смс з текстом «List» або «Список» на той номер, з якого прийшла чергова реклама. Після цього підписка буде видалена. Щоб дізнатися про наявні підписках, зайдіть в меню сім-карти/MegaFonPro і виберіть пункт «Підписки».

У мережі Beeline спам-розсилка називається послугою «Хамелеон». Для її відключення увійдіть в пункт меню телефону під назвою Beeline або Beeinfo, виберіть «Хамелеон» і «Вимкнути».

Позбутися від неї можна й іншим способом. Наберіть на телефоні номер * 110 * 20 # і натисніть на кнопку виклику. Після чого на ваш номер прийде повідомлення з текстом про відключення послуги «Хамелеон».

Зателефонуйте за номером 0684-700-000, який є заявкою для відключення спаму, присилається на номер Beeline. Після цього вам прийде повідомлення з підтвердженням виконаного вами запиту та інформації для нового підключення послуги «Хамелеон».

Дізнатися про інші підключених підписках в Beeline можна, набравши команду * 100 * 09 # і натиснувши кнопку виклику. Після цього прийде повідомлення з усіма підписками та їх вартістю. Щоб відмовитися від них, зателефонуйте за номером 0622, а потім слідуйте підказкам оператора.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: