» »

Як відключити спам від МегафонаДалеко не всіх абонентів влаштовує щоденне отримання різних розсилок від компанії стільникового зв'язку «Мегафон». Можна скористатися різними способами відмови від даних послуг.

Як відключити спам від Мегафона
Вам знадобиться
  • - мобільний телефон;
  • - доступ в інтернет;
  • - паспорт.

Так як підписок на самі різні тематики в компанії «Мегафон» існує безліч, то щоб знайти потрібну саме вам і побачити спосіб її відключення, зайдіть на сторінку офіційного сайту даного оператора, що називається «Мобільні підписки».

Так, наприклад, щоб відключити передплату «Погода» на телефоні, підключеному до мережі «Мегафон», наберіть наступний USSD запит: * 505 # 0 # 1 #. Потім натисніть клавішу виклику. Якщо на ваш телефон щодня приходить платна розсилка «Новини Росії», відключити її можна, набравши наступну клавіатурну комбінацію: * 505 # 0 # 32 #. Щоб відмовитися від підписки «Новини у світі», наберіть * 505 # 0 # 39 #.

У випадку якщо у вас підключена послуга «Калейдоскоп», на екрані вашого телефону періодично будуть з'являтися різні новини. Якщо ви хочете відключити подібну розсилку, зайдіть в меню свого апарату, виберіть розділ «Додатки», потім «Калейдоскоп», підпункт «Налаштування» і «Мовлення», встановіть позицію на «Вимкнути». Крім того, ви можете відмовитися від послуги «Калейдоскоп», відправивши СМС з текстом stop на наступний номер: 5038.

Зателефонуйте оператору інформаційної служби компанії «Мегафон» за номером 0500. Попросіть відключити вас від усіх розсилок, попередньо назвавши свої паспортні дані.

Зайдіть в один із салонів зв'язку оператора «Мегафон», розташованих у вашому місті. Не забудьте взяти з собою паспорт. Попросіть відключити всі розсилки від провайдера, які є на вашому телефонному номері.

Можна зробити відключення обридлих послуг і за допомогою комп'ютера з доступом в інтернет. Відкрийте програму «Сервіс-Гід» на офіційній інтернет-сторінці компанії «Мегафон» у розділі «Допомога та обслуговування». Там ви зможете подивитися, які розсилки підключені на ваш телефон, а також, провести їх відключення. Якщо у вас ще немає пароля для входу в систему «Сервіс-Гід», скористайтеся підказками, розміщеними на сайті для його отримання.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: