» »

Як відключити тариф "Безлімітний" в мережі МегафонСтільниковий зв'язок активно розвивається. Розширюється коло тарифних планів, опцій і послуг. Оператори швидко реагують на бажання своїх абонентів. Саме тому компанія «Мегафон» ввела безлімітний тариф. За порівняно невелику абонентську плату ви зможете телефонувати друзям і спілкуватися, не боячись того, що гроші на рахунку закінчаться. Якщо цей тариф вам не вигідний, поміняйте його на інший.

Як відключити тариф "Безлімітний" в мережі Мегафон

У першу чергу виберіть той тариф, який вам здається найбільш вигідним. Для цього ви можете проконсультуватися в салоні стільникового зв'язку. Якщо у вас немає часу для відвідування офісу ВАТ «Мегафон», зв'яжіться з оператором через інформаційно-довідкову службу за номером 0500 або скористайтеся інтернетом.

Вимкніть тариф «Безлімітний», підключивши інший. Припустимо, ви обрали тарифний план «Навколо світу». Щоб активувати його, введіть спеціальний запит: * 105 * 678 #, після цього натисніть клавішу «Виклик».

Поміняйте тариф за допомогою системи «Сервіс-Гід». Для цього зайдіть на офіційну сторінку стільникового оператора, знайдіть спеціальний розділ. Введіть ваш індивідуальний пароль і номер телефону у державному форматі. Щоб підтвердити, що ви не є спамом, введіть символи, зазначені на картинці. Натисніть «Увійти».

Відкриється сторінка, яка міститиме ваші дані. Саме за допомогою цієї панелі ви зможете змінювати тарифний план, управляти опціями і послугами, блокувати і розблокувати номер. Виберіть розділ «Зміна тарифного плану». У списку знайдіть той, на який ви хочете поміняти «Безлімітний». Відзначте його, вкажіть дату активації проведених дій, натисніть «Замовити». Якщо на вашому рахунку недостатньо коштів, операція не буде здійснена.

Поміняти безлімітний тариф на інший ви можете в офісі вашого стільникового оператора. Не забудьте взяти з собою документ, що засвідчує вашу особу, так як тільки в цьому випадку консультант зможе здійснити бажану операцію. Якщо ви є юридичною особою, візьміть з собою договір і офіційний лист з проханням змінити діючий тарифний план.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: