» »

Як відключити послугу "Гудок" в телефоніПослуга «Гудок», що надається оператором МТС, дозволяє замінювати гудки мелодіями. Вона підключається автоматично після покупки SIM-карти, а іноді і після зміни тарифу. Перші два тижні вона безкоштовна, а потім стає платною. Щоб уникнути витрат на цю послугу, її потрібно відключити.

Як відключити послугу "Гудок" в телефоні

Відключати послугу «Гудок» через голосовий портал можна тільки в домашньому регіоні, інакше дзвінок буде платним. Зателефонуйте за номером 0550. Виберіть пункт голосового меню, відповідний відключенню послуги. Розташування цього пункту в меню може змінюватися, оскільки розробники порталу часто змінюють його структуру. Але він завжди є. Слухайте уважно, і ви його знайдете.

USSD-запитом відключити дану послугу можна скрізь, навіть у роумінгу. Для цього скористайтеся командою * 111 * 29 #.

Також послугу можна відключити через особистий кабінет МТС. Для цього буде потрібно безлімітний інтернет, а якщо він мобільний, то і знаходження в домашньому регіоні. У роумінгу можна скористатися публічної точкою доступу Wi-Fi або інтернет-кафе. Перейдіть на сайт МТС в особистий кабінет користувача.

Натисніть на посилання "Отримати пароль по SMS». Введіть свій номер і капчу. Натисніть кнопку «Отримати пароль». Він прийде в SMS-повідомленні. Зберігайте його в секреті! Введіть отриманий пароль і натисніть кнопку "Увійти". Після входу в особистий кабінет перейдіть на вкладку «Інтернет-помічник», а потім виберіть посилання «Управління послугами». У списку послуг знайдіть GOOD'OK та натисніть посилання "Вимкнути". Підтвердіть відключення. Обов'язково потім вийдіть з порталу, особливо якщо комп'ютер чужий.

Можна також, перебуваючи в домашньому регіоні, зателефонувати за номером 0890 або 8800250 0890, дочекатися відповіді оператора і попросити відключити послугу «Гудок». Але це не кращий варіант, оскільки підключення та відключення послуг через службу підтримки коштує 45 рублів. Консультант може замість цього вислати вам і SMS з USSD-командою для самостійного відключення «Гудка», але в цій дії сенсу немає, оскільки дана команда і так приведена у другому кроці.

У всіх випадках після запиту на відключення послуги дочекайтеся SMS-повідомлення. Їх може бути два: перший - що запит поставлений в чергу, а друге - що він виконаний, а може бути і одна, відразу повідомляє про виконанні запиту. Після цього зателефонуйте на свій номер з іншого телефону, але на дзвінок не відповідайте. Якщо в іншому телефоні почуються гудки, а не мелодія, послуга успішно відключена. Наступного дня переконайтеся, що кошти за «Гудок» з вашого рахунку більше не знімаються.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: