» »

Як відключити послугу гудок на МТСКупуючи сім карту, ми часто отримуємо в «подарунок» різні послуги. Наприклад, GOODOK. Ця послуга замінює звичайні та нудні гудки на улюблені мелодії. Через час вам можуть надіслати SMS, що дана послуга тепер платний і кожен місяць з вашого рахунку буде зникати певна сума. Деяким користувачам, такі «подарунки» не потрібні, і вони починають шукати способи, як позбавиться від них.

Як відключити послугу гудок на МТС

Як відключити послугу гудок, варіант перший. Щоб відключити послугу наберіть з телефону комбінацію * 111 * 29 # та клавішу виклику.

Візьміть свій паспорт і вирушайте в найближчий офіс МТС. Попросіть менеджера відключити дану послугу.

Зателефонуйте на короткий номер 0890. З мобільних телефонів дзвінок безкоштовний. Поясніть співробітнику центру, що ви хочете відмовитися від платної послуги. Якщо ви перебуваєте за межами вашого регіону наберіть безкоштовний номер +7 (846) 2675000. З міського телефону або з номера іншого оператора наберіть 8800250 0890 (дзвінок безкоштовний).

Відключити послугу гудок можливо за допомогою інтернет-помічника. Для цього зайдіть на офіційний сайт МТС. Знайдіть на сторінці напис «інтернет-помічник», натисніть на него.На сторінці зліва можна прочитати інформацію, як отримає пароль для входу в особистий кабінет. Для цього введіть свій номер телефону на сайті у віконечку і натисніть кнопку отримати пароль. Через кілька секунд код прийде вам в SMS-повідомленні. Введіть свій номер телефону і отриманий пароль. Ви потрапите в особистий кабінет, де можна контролювати свої послуги, тарифи і витрати. Знайдіть послугу гудок і відключіть її.

Якщо ви живете на Україні, то відправте SMS на номер 700 з текстом off.Можно подзвонити на цей же номер, і за допомогою голосового меню відключити послугу.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: