» »

Як відключити функцію "Гудок" у МТСФункція «Гудок» замінює звичайні довгі гудки, які чує той, хто телефонує вам людина, на обрану мелодію, жарт або звуковий ефект. Послуга підключається один раз і автоматично продовжується кожного місяця, поки не буде відключена.

Як відключити функцію "Гудок" у МТС
Вам знадобиться
  • Мобільний телефон або комп'ютер з виходом в інтернет

Щоб відключити функцію «Гудок» за допомогою мобільного телефону - наберіть * 111 * 29 # і натисніть кнопку «Виклик». Дочекайтеся відповідного повідомлення і підтвердіть відключення послуги.

Також ви можете відключити функцію «Гудок» за допомогою сервісу «Інтернет-Помічник», який розташований на сайті МТС. Для цього вам буде потрібно мобільний телефон або комп'ютер, який дозволяє переглядати веб-сторінки.

Придумайте пароль, щоб отримати доступ до сервісу «Інтернет-Помічник». Пароль повинен складатися тільки з букв латинського алфавіту і цифр. Мати довжину від 6 до 10 символів. Обов'язково містити не менше однієї цифри, однією заголовною і однієї рядкової латинської літери.

Створіть нове смс-повідомлення за допомогою мобільного телефону або програми «Коннект Менеджер». Додайте в повідомлення код 25 і через пропуск впишіть придуманий вами пароль. Відправте смс-повідомлення на номер 111.

Відкрийте в браузері сторінку входу в сервіс «Інтернет-Помічник». Введіть у відповідні поля номер телефону в десятизначним форматі і створений вами пароль. Натисніть кнопку «Увійти».

Клацніть по посиланню «Управління послугами», яка розташована у розділі «Тарифи, послуги та знижки». У вікні браузера відкриється сторінка, яка містить список всіх підключених послуг.

Знайдіть у списку підключених послуг пункт «Послуга GOODOK" і клацніть по посиланню «відключити». Натисніть кнопку «Вимкнути послуги», щоб підтвердити вибір на сторінці, відключення послуг.

Як тільки функція «Гудок» буде відключена, ви отримаєте смс-повідомлення з підтвердженням.

Якщо під час відключення послуги «Гудок» виникне помилка, зв'яжіться зі службою технічної підтримки МТС. Для цього зателефонуйте за безкоштовним номером 0890 і натисніть на клавіатурі телефону цифру 0. Дочекайтеся відповіді оператора технічної підтримки.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: