» »

Як повернути назад прошивкуІснує три вигляді перепрошивки iPhone: оновлення на новішу, перепрошивка на будь-яку з доступних і відновлення заводських налаштувань. Всі вони виконуються за допомогою програми iTunes і призводять до видалення інформації користувача. Спеціальні комп'ютерні пізнання вітаються, але не є обов'язковою умовою.

Як повернути назад прошивку
Вам знадобиться
  • - iTunes;
  • - збережена резервна версія потрібної прошивки (файл. ipsw)

Переконайтеся в тому, що файл збереженої резервної копії потрібної версії прошивки модему iPhone знаходиться в доступному місці.

Запустіть програму iTunes і виконайте підключення свого iphone до комп'ютера.

Дочекайтеся закінчення процесу визначення пристрою програмою і вкажіть свій девайс в лівому списку "Пристрої» вікна програми iTunes.

Натисніть кнопку Check Now при появі повідомлення про необхідність перевірки оновлень для переведення пристрою в режим відновлення. Існують два різних режими відновлення / оновлення прошивки: режим відновлення (Recovery Mode) і режим DFU, діючий в обхід операційної системи iPhone і дозволяє безпосередньо перепрошивати firmware.

Дочекайтеся переходу пристрою в режим відновлення (чорний екран з тонкими білими нитками) та натисніть функціональну клавішу Shift.Альтернатівним методом перекладу iPhone в Recovery Mode служить одночасне натискання кнопок «Додому» (велика кругла кнопка на лицьовій частині пристрою) і кнопки включення, розташованої в правій вехньої частини торця гаджета. Дочекайтесь появи слайдера з червоною стрілкою і виключення екрану. Далі екран пристрою покриється білими тонкими лініями. Продовжуйте утримувати натиснутими обидві вибрані кнопки до моменту появи зображення кабелю і значка iTunes. Відпустіть обидві кнопки.

Натисніть кнопку «Відновити» у вікні відображення свого пристрою додатки iTunes.

Дочекайтесь появи діалогового вікна з пропозицією вибрати бажаний резервний файл відновлення. Ipsw.

Вкажіть доступну прошивку, раніше збережену на диску і натисніть кнопку "Відкрити" для підтвердження виконання команди.

Натисніть кнопку OK або «Далі» у вікні угоди з умовами використання ліцензійного обладнання.

Дочекайтеся завершення процесу відновлення обраної прошивки пристрою.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: