» »

Як відрізнити iphone від підробкиЗараз все частіше спостерігаються випадки продажу «підпільних» телефонів. Вартість деяких з них досить велика, а низька собівартість штовхає недобросовісних громадян на продаж контрафакту, хоча не сертифікований товар заборонений до продажу. Щоб не потрапити в халепу потрібно вміти відрізнити справжній iPhone від грубої китайської підробки.

Як відрізнити iphone від підробки
Вам знадобиться
  • Телефон iPhone оригінал / не оригінал.

Вивчіть комплектацію. Ви можете зробити це на офіційному сайті Apple. Якщо це оригінал, вона повинна повністю збігатися.

Уважно огляньте коробку: її оформлення і зовнішній вигляд. Справжня коробка виконана якісно і має декілька унікальних особливостей по частині дизайну.

Дістаньте і вивчіть зарядний пристрій. На ньому не повинно бути ієрогліфів, і його вага повинна бути не менше 60 грам.

Уважно огляньте навушники. Відрізнити їх від підробки найскладніше, бо зовні вони майже не однакові. Але є один нюанс: у навушників оригінального iPhone провід м'який.

Зверніть увагу на зовнішній вигляд пристрою. Зазвичай підробка легша і не має звуковиводящіх каналів, внаслідок чого рівень гучності низький.

Відкрийте задню кришку телефону. Насправді оригінал є цілісним моноблоком, не фахівцеві ніяк не зможе зняти задню кришку або як-небудь розібрати телефон.

Вивчіть програмну частину пристрою. Тут відмінності підробки від оригіналу на обличчя, тому що спостерігається відсутність багатьох функцій, але зате пропонується ТВ-тюнер, який в оригінальному iPhone відсутня.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: