» »

Як відрізнити китайський телефон nokiaПри покупці стільникового телефону з рук існує певний ризик покупки підробки, і мобільні пристрої компанії Nokia - не виняток. Для того щоб відрізнити китайський телефон Nokia необхідно виконати ряд простих дій.

Як відрізнити китайський телефон nokia

У першу чергу, будьте впевнені в тому, що точно знаєте як повинна виглядати модель, яку ви купуєте. Деякі китайські підробки не тільки не копіюють функції, які є в оригінальних телефонах, але й не збігаються з ними за зовнішнім виглядом. Корисно попередньо вивчити детальний огляд телефону за допомогою таких сайтів, як mobile-review.com щоб мати точне уявлення про те, як повинен виглядати мобільний телефон потрібної вам моделі.

Вивчіть корпус моделі. Деталі повинні бути щільно підігнані один до одного. Допустимі невеликі заводські дефекти, але в цілому не повинно бути великих щілин і зазорів, модель повинна нормально реагувати на невеликі натискання, без зміщень і скрипів. Клавіатура повинна мати тільки латинську і російську розкладку, без будь-яких сторонніх символів.

Зніміть задню кришку та вийміть батарею. Під батареєю повинні знаходитися наклейки, які свідчать про сертифікацію телефону на території Російської Федерації, а також наклейки з серійним і IMEI номером телефону. Написи повинні бути легко читані і не повинні містити будь-яких смазанності або друкарських помилок. Запишіть IMEI-номер телефону.

Увімкніть телефон і перевірте якість дисплея. Картинка повинна бути контрастною і чіткою, екран повинен бути настільки ж якісною, наскільки заявлено в описі. При зміні кута огляду контрастність не повинна змінюватися, зображення повинно бути достатньо чітким для перегляду.

Вивчіть меню на предмет невідповідностей з вихідними характеристиками. Іконки повинні бути чіткими і реагувати як на натиснення, так і на вибір при пересуванні покажчика. Неприпустимі припущення пункти меню або додаткові функції, які не заявлені в технічному описі. До числа найбільш частих відносяться вбудований телевізор, функція підключення додаткової сім-карти або підключення карти пам'яті в моделі, в якій дана функція не передбачена.

Наберіть на клавіатурі * # 06 #. Дана команда висвітить IMEI-номер телефону, який повинен співпадати з записаним в третьому кроці. У разі якщо команда не дає результату або коди не співпадають, будьте впевнені що ваш телефон - підробка.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: