» »

Як відрізнити Нокіа оригінал від підробкиКупивши стільниковий телефон, необхідно бути впевненим у тому, що у вас в руках оригінал, а не підробка. Для перевірки мобільних пристроїв фірми «Нокіа» потрібно здійснити ряд дій.

Як відрізнити Нокіа оригінал від підробки

Перш за все перевірте зовнішній вигляд і технічні характеристики телефону. Для цього вам знадобиться докладний опис апарату. Скачайте його на офіційному сайті nokia.com, вибравши вашу модель мобільного пристрою. Зовнішній вигляд, заявлений в описі, повинен бути ідентичний вашому телефону.

Увімкніть телефон і перевірте вид меню, якість дисплея, а також об'єм внутрішньої пам'яті. За цими індикаторами розпізнати підробку найпростіше. На таких телефонах дисплей більш низької якості, при зміні кута огляду контрастність зображення буде змінюватися.

Часто виробники підробок наділяють телефони функціями, які відсутні в офіційному технічному описі. Подвійні сім-карти, вбудований телевізор, підключення карт пам'яті - якщо ці функції не заявлені в описі, але присутні в телефоні, будьте впевнені, що у вас підробка.

Зніміть батарею і задню кришку телефону. Під ними ви повинні знайти наклейку РосТест і наклейку відповідності стандартам зв'язку. Написи на них повинні бути чіткими, без помилок і будь-яких змазаних букв. У разі якщо наклейки відсутні або явно виглядають зробленими кустарно, то у ваших руках підробка.

Під батареєю повинен знаходитися IMEI-номер телефону. Запишіть його, після вставте батарею на місце та ввімкніть апарат. Дочекайтеся його завантаження, після чого наберіть на клавіатурі * # 06 #. Порівняйте IMEI-номер із записаним кодом. Якщо він збігається, то у ваших руках - оригінальний телефон, в іншому випадку ви маєте справу з підробкою.

Для того щоб бути остаточно впевненим в тому, що ваш телефон - оригінальний, зверніться в техпідтримку Nokia Care. Контакти ви можете знайти на офіційному сайті компанії www.nokia.com. Надайте IMEI-номер телефону, після чого ви будете проінформовані про справжність вашого апарату.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: