» »

Як відрізнити оригінал nokia від підробкиСучасні технології не стоять на місці, і з кожним роком у світі з'являється безліч новинок. Це стосується і мобільних телефонів. Здавалося б, вони повинні ставати якісніше, тому що їх складно підробити. Однак це не так. Але відрізнити підробку від оригіналу цілком можливо.

Як відрізнити оригінал nokia від підробки
Вам знадобиться
  • Телефон nokia оригінал / не оригінал.

Вивчіть зовнішній вигляд телефону. Подивіться, чи якісно зібраний телефон, як пофарбований корпус, чи акуратно виконані окремі деталі дизайну. Більшість підробок відрізняються поганою якістю і зовні не схожі на оригінал.

Візьміть телефон в руку і зважте його. Підробка найчастіше легше оригіналу.

Перевірте якість інтерфейсу: меню, функціональність, якість перекладу. Інтерфейс оригінальної nokia унікальний, а в підробках найчастіше зустрічається безліч помилок. Крім того набір функцій підроблених телефонів значно відрізняється.

Відкрийте задню кришку і витягніть батарею. Перевірте якість збірки внутрішньої частини.

Подивіться наявність сертифікатів якості продукції. При продажу оригінальних телефонів у Росії всі вони повинні мати відповідний знак (Ростест), що підтверджує те, що даний апарат пройшов перевірку. Якщо куплений вами телефон такого знака не має, або він відрізняється від справжнього, то у вас в руках підробка.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: