» »

Як відправити анонімне повідомленняКожному з нас іноді хочеться розіграти друга, посміятися над кимось або просто пожартувати. У вік сучасних інформаційних технологій, коли практично у кожної людини є мобільний телефон, на виручку нас приходить можливість відправити повідомлення-розіграш будь-якій людині, який, швидше за все, навіть не зрозуміє, що його розігрують, поки ви самі про це йому не скажете.

Як відправити анонімне повідомлення
Вам знадобиться
  • Будь-який телефон стандарту GSM, підключення до мережі інтернет, або підключення до широкосмугового інтернету на комп'ютері.

Введіть на спеціалізованому сайті типу http://smsbesplatno.ru найменування відправника анонімного SMS (наприклад Обласний Військкомат) і номер одержувача повідомлення, яким ви збираєтеся розіграти людини.

Як номер відправника вкажіть номер, який абсолютно точно є у абонента в пам'яті телефону. При цьому в якості підпису до даного повідомлення висвітиться саме те назву, яке вказали ви. Тобто, якщо ви знаєте, що ваш номер є у абонента в довіднику, то можете сміливо забивати в необхідну графу свій номер і, наприклад, в якості назви вказати ГИБДД. Людина, якій повідомлення адресовано, отримає SMS від адресата, названого ГИБДД.

Вкажіть номер абонента, якому ви адресуєте смс-розіграш.

Сплатіть смс, використовуючи різні варіанти платіжних систем, запропоновані на сайті.

Відправте смс від аноніма і чекайте результату, запланованого вами.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: