» »

Як відправити безкоштовно повідомлення на Білайн з номера БілайнІноді набагато зручніше відправити повідомлення, ніж подзвонити. Іноді це пов'язано не тільки з зручністю, але і з відсутністю коштів на рахунку мобільного телефону. У такому випадку можна скористатися безкоштовними повідомленнями в мережі.

Як відправити безкоштовно повідомлення на Білайн з номера Білайн

Підключіться до певного тарифного пакету, щоб мати можливість безкоштовно відправити повідомлення на Білайн. Деякі припускають наявність певної кількості безкоштовних коротких повідомлень, які ви можете відправити всередині мережі. Дані повідомлення також можуть служити бонусом, який нерідко нараховують абонентам, підключеним до мобільного оператора на контрактній основі з фіксованою абонентською платою. Так чи інакше, проконсультуйтеся в найближчому відділенні компанії Білайн, який вам потрібно придбати пакет, щоб мати можливість щомісяця відправляти безкоштовні повідомлення на Білайн.

Ви можете скористатися послугою «Передзвоніть мені». Вона вам підійде, якщо вам в даному випадку неважливо зміст повідомлення, а основна мета - якимось чином зв'язатися з тим або іншою людиною. Ви можете відправити sms на Білайн безкоштовно. Воно буде містити прохання з вами зв'язатися. Врахуйте, що кількість безкоштовних повідомлень такого роду обмежена щоденним лімітом, який наступного дня відновлюється, і ви можете знову скористатися цією послугою.

Якщо ви вже витратили всі безкоштовні повідомлення і у вас немає грошей на рахунку мобільного телефону, щоб відправити платне, але при цьому можливий вихід в інтернет зі стаціонарного комп'ютера, скористайтеся послугою відправлення безкоштовних повідомлень на Білайн з офіційного сайту компанії.

Для цього вам потрібно всього лише перейти на офіційний сайт компанії, вказати регіон, в якому ви перебуваєте. Потім у відповідній графі ввести номер абонента, якому ви хочете відправити безкоштовне повідомлення. Далі введіть текст самого повідомлення і символи з картинки - своєрідний захист від спам-розсилки. Коротке повідомлення буде доставлене абонентові Білайн в самі найкоротші терміни.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: