» »

Як відправити безкоштовне смсМожливість безкоштовної відправки смс існує з тих пір, як стільниковий зв'язок разом з інтернетом стала завойовувати своє місце в нашому повсякденному житті. Сьогодні кожен користувач інтернету без допомоги мобільного телефону може легко відправляти смс своїм близьким, друзям або колегам.

Як відправити безкоштовне смс

Відправити смс безкоштовно можна на сайті у будь-якого оператора російської «великої трійки». Для того щоб відправити безкоштовне смс користувачеві «Білайн» вам потрібно перейти за адресою www.beeline.ru / sms / index.wbp. На цій сторінці потрібно ввести номер абонента, текст повідомлення і натиснути «Відправити».

Щоб відправити безкоштовне повідомлення на номер абонента «МТС» перейдіть за адресою www.mts.ru/messaging1/sendsms. Тут потрібно заповнити поля «Номер телефону», «Ваше повідомлення» і натиснути кнопку «Відправити».

Для відправлення безплатного смс абоненту «Мегафон» скористайтесь посиланням www.sendsms.megafon.ru. Перейшовши по ній, вам залишиться тільки ввести номер телефону та текст Вашого повідомлення. Натиснувши кнопку «Відправити» безкоштовне смс буде надіслано.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: