» »

Як відправити безкоштовну смс на МТС онлайнЯкщо на мобільному телефоні закінчилися гроші або хочеться зберегти конфіденційність при відправці повідомлення, то можна відправити смс на МТС безкоштовно через інтернет онлайн.

Як відправити безкоштовну смс на МТС онлайн
Вам знадобиться
  • - вихід в інтернет;
  • - номер телефону абонента МТС.

Щоб відправити безкоштовну смс на МТС, перейдіть на офіційний сайт оператора mts.ru. У розділі «Приватним клієнтам" відкрийте пункт "Відправити SMS / MMS".

Перед вами відкриється форма введення повідомлення. Заповніть текст смс, свій номер і телефон абонента МТС. Зверніть увагу на те, що відправити повідомлення через сайт може тільки абонент МТС, а довжина повідомлення не може перевищувати 140 символів на латиниці і 50 на кирилиці.

Перед відправкою безкоштовного смс на МТС можна включити додаткові опції. Повідомлення можна перевести автоматично на латиницю, скориставшись автоматичною транслітерацією, відправити групі абонентів (до 30 осіб), передати у встановлену на сайті дату і час. Якщо вибрати функцію SMS-Експрес, то повідомлення раптово виникне на екрані телефону абонента поверх всіх відкритих додатків і не збережеться в пам'яті телефону. При виборі послуги SMS-Секрет смску можна буде відкрити тільки за допомогою спеціального пароля.

Дайте відповідь на питання системи відправки повідомлень, що допомагає переконатися в тому, що ви жива людина, а не робот. Після натискання кнопки "Далі" безкоштовне смс на МТС буде надіслано.

Якщо ви не є абонентом МТС, а відправити повідомлення вам потрібно людині, що використовує номер цього оператора, ви можете скористатися месенджером. Наприклад, програмами Mail.Агент, ICQ, QIP. Щоб відправити смс на МТС безкоштовно, виберіть контакт, натисніть на нього правою кнопкою миші і натисніть "Відправити SMS". при необхідності введіть номер абонента, напишіть повідомлення та надішліть його.

Скористайтеся послугою інтернет-сайтів, що здійснюють відправлення повідомлень. Відправити смс на МТС безкоштовно можна, наприклад, через ресурси freesms.net, smste.ru, ipsms.ru та інші.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: